Jump to content

BAŞLANGIÇ İÇİN EN İYİ TIRLAR

Recommended Posts

Öncelikle Bu Bahsediceğim Şey Kişiden Kişiye Değişen Öznel Bir Konudur Kimse Yanlış Anlamasın;

Bu Bahsettiğin Şey Yapacağın İşe Göre Değişir Uzun Yol Yapmak İstersen Scania Öneririm Ağır Yükte De Başarılı

Fakat Daha Uygun Olsun Fazla Da Uzun Yol Yapmıyıcam Yakıtı Da Uygun Olsun Dersen Daf Öneririm

Mercedes Grubundan Linç Yiyebilirim Belki Ama Mercedes İn Gerek Yol Tutuşu Gerek Hızlanışını Beğenmiyorum

Merhaba.

Birçok kullanıcının fikrini alabilmek için Türkçe Tartışma bölümüne taşıyacağım.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Buradakilerden farklı olarak Scania ve DAF'ı önerebilirim çekiş konusunda bence Scania biraz daha iyi olsa da her iki markada gerçekten yolda bırakmıyor :), ek olarak ikisinin içi de ferah ve görüş alanları güzel.

Tekerimiz 'DÜZ' Bassın..

|—————————————————————————————————|

Red'Sire- Veteran Driver

On 8/27/2020 at 11:25 PM, Akâmé the Devil of Sword said:

Oyuna yeni başladım ve 8 levelim henüz 100K param var ancak tırlar hakkında bilgim sınırlı. Sizce başlangıç için tercih etmem gereken tır ne olmalı? 400Hp den az olmasını istemiyorum. 

Merhaba Man tgx yeni kasa al bence çünkü grafiksel çizimleri özel olarak yapıldı. İyi günler.

Saygılarımla,

Simülasyon _STANBUL

• 2 weeks later...

Ben başlangıçta old Scania almıştım çok memnunum bence Scania veya Volvo almalısınız çünkü

Scania tırları oyundaki en hızlı tırlarıdır.

Volvo tırları da oyunun en güçlü tırlarıdır. Eğer Heavy Cargo DLC varsa Volvo almanı tavsiye ederim.

Tabii artık insanarın %95'i cheat engine kullanıyor ve para-seviye hilesi basıyorlar.

Merhaba, benim tercihim volvodan yanadır, kısa bir süreliğine volvo alabilirsin kredi çekip sonrasında daf'a yükseltmeni tavsiye ederim ağır yüklerde şanzıman ile sıkıntı yaşamazsın daha hızlı hızlanırsın.

Merhaba ?

Siz her ne kadar satın olmuş olsanızda burada bu postu yeni gören dostlarımız için benim tavsiyem Scaniadan yanadır ''Vabis'' modeli'nin hem yakıt kullanımı hemde güçlü yük taşıması nedeniyle benim tercihim Vabis & diğer scania modelleridir.

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

Selamlar 
Volvo veya Scania modellerini tavsiye edebilirim görünüş ve para hilesi yapmadan devam edecekseniz yakıt ve memmuniyet konusundan bu araçlar en uygunu olacaktır

? About Me  ?
Boss of the GökTürk VTC
Languages ?? 
? TruckersMp Forum  | Discord  |TruckersMp Profile ?

unnamed.jpg

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.