Jump to content
  • 0

Calaraşi ve bükreş arasında aynı yerde ısrarla oyundan atması hk.

Aslen Kral

Question

Sayın yetkili;

Aşağıdaki videolarda göreceğiniz üzere, sim1 sunucusunda az önce calaraşi bükreş arası giderken birden oyundan atıp masaüstüne döndü oyun. Kayıtta değildim o anda.

Oyundan attığı bölge haritada mevcut.

https://hizliresim.com/dp9avM

https://hizliresim.com/BMWmbd

Oyuna sonra tekrar girdim ve aynı yere tekrar geldiğimde yine aynı yolda tekrar oyundan attı. 

Sonrasında tekrardan girdim bu sefer yolun tam soluna geçip gitmek istedim hatta kamera açısını değiştirdim ama yine aynı yerde aynı anda oyundan anında attı.

Son olarak tekrar oyuna girdim ve bu sefer de çimenlerin üzerinden geçebilir miyim acaba diye düşündüm ve yine oyundan aynı şekilde attı. 

Bu konuyu doğru kısma mı açtım emin değilim, şimdiden bir hatamız varsa affedersiniz.

Yardımcı olabileceksiniz çok sevinirim, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Translation Manager

Merhaba @başakşehir,

Oyunun dosya bütünlüğünü doğruladınız mı?

Bozuk bir dosya yüzünden tam orada oyundan atıyor olabilir.

Bunu yapabilmek için, Steam'da ETS2'ye sağ tıklayın, özellikler'e basınız ve yerel dosyalar sekmesi altında o seçeceği görebilirsiniz.

Bu arada oyundan atma sırasında bir hata mesajı veriyorsa,

Belgelerim ETS2MP klasöründe bulunan last_crash adlı metin dosyasını paylaşabilir misiniz?

Cevabınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Next7

TruckersMP Support

• 0

Sorun ve çzöüm olarak gidelim

SORUN:

Dediğin yolda giderken oyundan atma

ÇÖZÜM 1

Single player yani tek oyunuculu mod da  dediğin yolda gitmeye çalış. Eğer signel da atıyorsa bu sorun oyunsal sorundur. Bunun çözümü burada değil. SCS SOFTWARE mail inglizce mail atman ya da scs software forum üzerinden yazabilirsin.

ÇÖZÜM 2

Oyunun dosyalarını bütünlemen gerekiyor sorun çıkarsa oyun dosyaları otomatik olarak güncelleyecektir.

ÇÖZÜM 3

Yukarıdakilerden hiçbiri olmadıysa tırına taktığın çakarlar yani uyarı ışıklarını kapalı bir şekilde dene.

ÇÖZÜM 4

Ekran kartını güncellemen gerekebilir. 

ÇÖZÜM 5 

Hiçbiri olmadıysa başka bir yük almanız gerekebilir. 

EXTRA 

Aldığınız hata kodunu buraya yada google üzerinden aratabilirsiniz ve çözümü muhakkak olacaktır.

İyi günler

[TSP] Lorenzo

• Like 1

Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.

• 0
1 hour ago, Next7 said:

Merhaba @başakşehir,

Oyunun dosya bütünlüğünü doğruladınız mı?

Bozuk bir dosya yüzünden tam orada oyundan atıyor olabilir.

Bunu yapabilmek için, Steam'da ETS2'ye sağ tıklayın, özellikler'e basınız ve yerel dosyalar sekmesi altında o seçeceği görebilirsiniz.

Bu arada oyundan atma sırasında bir hata mesajı veriyorsa,

Belgelerim ETS2MP klasöründe bulunan last_crash adlı metin dosyasını paylaşabilir misiniz?

Cevabınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Next7

TruckersMP Desteği

Selamlar,

Oyundan atarken hiç bir hata mesajı vermiyor, doğrudan hızlıca sanki alt+f4 çekilmiş gibi masaüstüne geliyorum. 

Gece geç saat olduğundan doğrudan çıkmıştım doğrulama yapmamıştım, şimdi denedim 3 doğrulama dosyasını tekrar indiriyor. Sonrasında tekrar deneyeceğim aynı yolda. Sonucu bilgilendireceğim.

İlginize Teşekkür ederim.

• 0
  • Translation Manager
40 minutes ago, başakşehir said:

Selamlar,

Oyundan atarken hiç bir hata mesajı vermiyor, doğrudan hızlıca sanki alt+f4 çekilmiş gibi masaüstüne geliyorum. 

Gece geç saat olduğundan doğrudan çıkmıştım doğrulama yapmamıştım, şimdi denedim 3 doğrulama dosyasını tekrar indiriyor. Sonrasında tekrar deneyeceğim aynı yolda. Sonucu bilgilendireceğim.

İlginize Teşekkür ederim.

Merhaba,

Sorununuz çözüldü mü?

Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Saygılarımla,

Next7

TruckersMP Support

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.