Jump to content
  • 0

TruckersMp Giriş Problemi

C* Oğuzhan 19o7

Question

Merhabalar ben truckersmp girmeye çalıştığım da bir hata alıyorum internet üzerinden çözümünü bulamadığım için rahatsız ediyorum sizleri kusura bakmayın. Aldığım ilk hata https://hizliresim.com/4NQUqo budur ve 2. olarak zor bela girdiğim de ise https://hizliresim.com/j2CPmD bunu alıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @C* Oğuzhan 19o7,

Aldığınız 2 hatanın çözüm önerileri aşağıdadır. İyi forumlar dilerim. Umarım hatanız çözülür.

1. Hatanızın çözüm önerisi

• Bu konuya göz atabilirsiniz. 

2. Hatanızın çözüm önerisi

• Kullandığın İnternet Servis Sağlayıcısının TruckersMP Sunucularıyla olan veri iletişimi yeterli olmadığından dolayı paket kaybı yaşıyorsun ve sunucudan atılıyorsun. Bu durumda senin yapabileceğin 2 yol vardır. Aşağıda bahsettiğm şeyleri denemenizi öneririm. 

1. OYUN DIŞINDA YAPABİLECEKLERİNİZ:

Modeminizi resetlemeyi deneyiniz. Multiplayer'ı yüklemek veya indirmekle aynı anda oynamaktan kaçınınız. Windows Güncellemelerini aynı anda yapmaktan kaçınınız. İnternetinize aynı anda çok fazla kullanıcı veya cihaz eklemekten kaçınınız. Akış servislerini aynı anda kullanmaktan kaçınınız.Bulunduğunuz yere en yakın sunucuları kullanınız.ISS'nizle (İnternet Servis Sağlayıcı) konuşmaya çalışın ve bir çözüm bulup bulamayacağınıza bakın. ISS'nize Hızlı yol veya Interleave gibi İnternet profillerini destekleyip desteklemediklerini sorun ve Interleave'yi isteyiniz.

2. OYUN İÇERİSİNDE YAPABİLECEKLERİNİZ:

Mümkün olduğunca garajdan garaja ışınlanmayınız. Zorunlu olmadığı sürece F7 ile servise gitmeyiniz. Zorunlu olmadığı sürece hızlı kayıt vb. dönmeyiniz. Multiplayer''dan çıkış yapacaksanız sakin ve sessiz şehirlerde çıkmaya çalışınız.

Saygılarımla,
[GökBörü] "Berk"

• 0

Hayır yapamadım C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache & C:\Windows\Temp\WebCache bunu bilgisayarım da bulamadım.

2 saat önce [GökBörü] "Berk" dedi ki:

Merhaba @C* Oğuzhan 19o7,

Aldığınız 2 hatanın çözüm önerileri aşağıdadır. İyi forumlar dilerim. Umarım hatanız çözülür.

1. Hatanızın çözüm önerisi

• Bu konuya göz atabilirsiniz. 

2. Hatanızın çözüm önerisi

• Kullandığın İnternet Servis Sağlayıcısının TruckersMP Sunucularıyla olan veri iletişimi yeterli olmadığından dolayı paket kaybı yaşıyorsun ve sunucudan atılıyorsun. Bu durumda senin yapabileceğin 2 yol vardır. Aşağıda bahsettiğm şeyleri denemenizi öneririm. 

1. OYUN DIŞINDA YAPABİLECEKLERİNİZ:

Modeminizi resetlemeyi deneyiniz. Multiplayer'ı yüklemek veya indirmekle aynı anda oynamaktan kaçınınız. Windows Güncellemelerini aynı anda yapmaktan kaçınınız. İnternetinize aynı anda çok fazla kullanıcı veya cihaz eklemekten kaçınınız. Akış servislerini aynı anda kullanmaktan kaçınınız.Bulunduğunuz yere en yakın sunucuları kullanınız.ISS'nizle (İnternet Servis Sağlayıcı) konuşmaya çalışın ve bir çözüm bulup bulamayacağınıza bakın. ISS'nize Hızlı yol veya Interleave gibi İnternet profillerini destekleyip desteklemediklerini sorun ve Interleave'yi isteyiniz.

2. OYUN İÇERİSİNDE YAPABİLECEKLERİNİZ:

Mümkün olduğunca garajdan garaja ışınlanmayınız. Zorunlu olmadığı sürece F7 ile servise gitmeyiniz. Zorunlu olmadığı sürece hızlı kayıt vb. dönmeyiniz. Multiplayer''dan çıkış yapacaksanız sakin ve sessiz şehirlerde çıkmaya çalışınız.

Saygılarımla,
[GökBörü] "Berk"

Gösterilenleri yaptım ama aynı hatayı almaya devam ediyorum

1 saat önce Next7 şunları söyledi:

Merhaba @C* Oğuzhan 19o7

Yukarıdaki çözüm sorunuzuzu çözdü mü?

Sormak istediğiniz başka bir soru var mı?

Saygılarımla,

Next7

TruckersMP Desteği

Gösterilenleri yaptım ama aynı hatayı almaya devam ediyorum

• 0
  • Translation Manager

Merhaba,

Konu 3 gündür aktif olmadığından dolayı, konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.
Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,
Next7
TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı. 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.