Jump to content
  • 0

Son Günlerdeki Kasma Sorunu

MusaArda

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Oyunda iken TruckersMP dışında programları kapatıp deneyebilirsiniz. Oyunda iken Video kaydı alıyorsanız bu da FPS düşüşüne neden olur. Windows güncellemelerini ve Donanım güncellemelerinin tamamını eksiksiz olarak yapmanızı öneririm.

Şu konuyu inceyebilirsiniz ayrıca: 

Saygılarımla,

#MadFoX

• 0

Merhaba @[GT-07] MusaArda [15],

Daha önce aynı kasmayı yaşamadığınızı söylemişsiniz bu durumda kalabalık ortamlara girmiş olabilirsiniz size ilk tavsiyem mümkün olduğunca kalabalıkdan uzak durmanız mümkün olduğunca sakin yerlerde sürüş yapmanız olacak, onun dışında #MadFoX'un dediği gibi TruckerMP launcher çalışırken harici programlar kullanmanız da kasma yaptırabilir, oyun sürekli güncelleniyor bundan dolayı sistem gereksinimleri de gittikçe artıyor bundan ötürü sisteminiz ihtiyacınızı karşılamıyor olabilir.

Şuanlık aklıma gelenler bunlar, umarım kısa sürede sorununuz çözülür. 

İyi eğlenceler,

KneyS.

Tekerimiz 'DÜZ' Bassın..

|—————————————————————————————————|

Red'Sire- Veteran Driver

• 0

Kalabalıktan hep uzak duruyorum zaten kalabıkları sevmem donanım ve windows güncellemeleri tam son sürümde normalde 30fps oynuyordum bir gireydim dedim 14 fps Sistem özelliklerimide atayım:
İntel i5 4210u

Nvidia GT 820m

6GB Ram

750gb HDD

evet sistemim eski ama normalde kasma yoktu laptobun içi de temiz

• 0

Musa arda sana çözümüm şu olacaktır.

ÇÖZÜM 1

Pil performansını en yükseğe çekersen cpu ve gpu aynı anda kullanıldığı için fps ya da drop problemi yaşamassın.

ÇÖZÜM 2

Windows 10 sürümünüz 2004 ise Windows'un gelecek güncellemelerini yapmanızı gerekir ama hemen değil. Nedeni şu 2004 sürümü microsoft tarafından yavaşladığı kabul edildi gelcek güncellemeleri 2 gün sonra yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

GENEL DURUM

İşlemcin 4. nesil sıkıntı yok gt 820m var ekran kartını güncellersen düzelebilir. Ramdan yana sıkıntı yok hdd değilde belki ssd olmuş olsa iyi olurdu. Nedeni hdd'de cd çalışırken ssd'de micro çipler çalışıyor bundan dolayı oyun oynarken yapılan yazma ve işleme hızı oyun oynanışı çok fark ettiriyor.

Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.

• 0

Merhaba @[GT-07] MusaArda [15],

Yaşamakta olduğunuz problem hala devam ediyor mu? Lütfen bizi bu konuda bilgilendirin!

Mesajınızı bekliyoruz!

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.