Jump to content
  • 0

FORUM ÇOK KARIŞIK


Guest BoraGamingTR

Question

Guest BoraGamingTR

Arkadaşlar Forum çok karışık nasıl nereye açabileceğimi bile bilmiyorum forum kurallarını bile bilemiyorum nasıl kullanabilceğimi bilemiyorum inanıyorumki yavaş yavaş öğrenirim bununla ilgili türkçe bilgi linkleri atabilir misiniz?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Merhaba @BoraGamingTR,

Öncelikle forum neden karışık geldi anlayamadım. Forum başlıkları belirli konular altında toplanıyor ve bunun dışına çıkılmaması için topluluk moratörleri görev yapıyor onun dışında forum üzerinde ingilizce dahil olmak üzere 36 farkı dil kullanılmakta bu da tüm kullanıcıların açıkça anlayabileceği bir forum sitesi olduğunu belirtiyor diye düşünüyorum, Türkçe linkleri istemişsiniz "https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/" bu Türkçe tartışmanın genel linki, onun dışında en gerekli Türkçe tartışma konu ve başlıklarını da buraya bırakıyorum:

- "§4" forum kurallarını barındırıyor.

-

-

-

 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/465-rapor-sistemi-ile-ilgili-rehberler/

 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/213-rehberler/

 

İyi eğlenceler,

KneyS.

 

 

 

 

 

Tekerimiz 'DÜZ' Bassın..

|—————————————————————————————————|

Red'Sire- Veteran Driver

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Selamlar,

 

Öncelikle, Forum'un size göre karışık olabileceğini inanıyorum ve bu duruma saygı duyuyorum. İnanıyorum ki birlikte bu sorunu çözebileceğiz. Size bunun hakkında bir kaç bilgi eklemek istiyorum. Türkçe kuralları veya sorunuz olduğunda sorabileceğiniz Türkçe Kanal mevcuttur. https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/ Buradan Türkçe kurallara ve benzeri yerleri görüntülemenizi sağlayacak Türkçe Kanal url'si bırakmış durumdayım. Eğer ki bunun size yardımcı olmadığını düşünüyorsanız, Geri dönüş yapabilirsiniz.

 

Saygılarımla,

RoadBlocker

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.