Jump to content

G29 Force Feedback, przyciski


Szymkod

Recommended Posts

Witajcie! 

Ostatnio zakupiłem kierownicę G29 z pedałami i gałką skrzyni biegów. Najpierw zainstalowałem Logitech G HUB, lecz zanim uruchomiłem jakiekolwiek gry, po zapoznaniu się z opiniami nt, G hub zmieniłem go na LGS Logitech Gaming Software. Gdy odpaliłem ETS2 i ATS przyciski nie działały. Sama oś kierownicy, pedałów i biegi były sprawne, ale łopatki i przyciski nie działały. Próbowałem wiele rzeczy i nic. Doszedłem do wniosku żeby zainstalować ponownie G hub. I przyciski zadziałały! Ale w grze Farming Simulator 19 Force feedback nie działał, to znaczy: kierownica bez względu na teren itp. stawiała duży opór. Same pedały i kierownica działały z dużą martwą osią (tak jak bez sterowników). Ets i ats działał całkiem w porządku, chociaż czasami były problemy z tymi sterownikami. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jedna rzecz która może wpływać na takie działanie kierownicy, to podłączenie jej pod USB 3.0. Jeśli to zrobiłeś to podłącz pod wejście 2.0, mi i wielu znajomym pomogło. Możesz spróbować odinstalować programy Logitecha i wszelkie sterowniki kierownicy, może jak jeszcze raz skonfigurujesz od 0 to coś da.

   

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.