Jump to content

Question

Posted

Otóż mój problem jest następujący normalnie w ets mam 50fps na trybie jednoosobowym ,ale na multiplayer gdy jadę i jest jakiś gracz to ścina inaczej freezuje na parę sekund nie wiem czy to wina 4gb ram czy dysku też kupiłem wczoraj laptopa i dysk nigdy nie był wymieniany i się zastanawiam czego może to być problem lub przy ładowaniu świata freezuje na parę sekund na drugim laptopie mam ssd i nie ma tego problemu proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

dziad89

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

//moved to Polish Discussion - Pomoc

  • Thanks 1

----------------------------------------------------------------------------------------------

🇬🇧 Rules Support Feedback | Guides Ban Appeal 🇬🇧

🇭🇺 Szabályzat Támogatás | Visszajelzés | Tudásbázis Fellebbezés 🇭🇺

----------------------------------------------------------------------------------------------

TruckersMP

role_Support.png.ad716e35768b3c7e90fca2d

----------------------------------------------------------------------------------------------

  • 0
Posted

Witam, dobrze by było gdybyś powiedział jeszcze jaki masz procesor i kartę graficzną. Ale ogólnie 4GB RAMu to bardzo mało, ledwo spełnia minimalne wymagania ETS2, a multiplayer jest dużo bardziej obciążający. Sam kiedyś grałem na znacznie gorszym sprzęcie, więc polecam unikać gęsto zaludnionych miejsc. Żeby ścinki były mniejsze powinieneś ustawić wszystkie ustawienia graficzne na minimum, oraz na pod przyciskiem TAB na multiplayerze, masz dodatkowe ustawienia graficzne jak np. dodatkowe światła graczy, czy wyświetlanie innych kierowców. Jeśli wyłączysz te wszystkie dodatki to gra powinna być znacznie płynniejsza. Czekam na odpowiedź o twoim sprzęcie, oraz o tym czy to co wymieniłem pomogło ?

   

  • 0
Posted

Witam, 

Wszystko jest na minimum config również pod fpsy lusterka wyłączyłem również pod tabem wszystko jest na minimalnych renderowanie graczy itp. grafika radeon HD 4500 512mb stara ale daje rade procesor Core 2 Duo T6600 2,2ghz nie najlepszy ale myślę że wystarczy ssd i 8gb ramu. 

Pozdrawiam, 

Dziad89. 

  • 0
Posted

Witaj @dziad89,

Łączysz się z internetem przez WIFI? Czy kabel? Miałem podobny problem. Ciężka sprawa jest grać na laptopie w grę która jednak wymaga trochę więcej od gracza. Jeśli grasz przez WIFI być może dostęp do internetu jest zbyt słaby dlatego zanika częściowo pobieranie danych i zacina Ci grę. Miałem jednak podobny problem jak miałem internet na kablu i również zacinało a była to wina zbyt dużej objętości plików które miałem zainstalowałem na laptopie przez co gra nie wyrabiała a komputer był przeciążony. Daj znać jeśli sprawdzisz.

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.