Jump to content
  • 0

Kayıt dosyası versiyon uyuşmazlığı

Tr2x

Question

oyun sürümünü düşüdüm ancak profil kaydına devam edemiyorum. Yeni profil açmadan kendi profilim ile devam etme ihtimalim nedir? varsa ne yapmalıyım? biraz araştırdım ancak bulamadım. Belgelerim içindeki .bak ile biten 1.37 sürümü profili galiba diyerek içindeki klasörü profil klasörüne attım ancak durum aynı

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Tr2x,

Yeni versiyonda kullanılmış oyun kayıtları eski versiyonda çalışmazlar ancak kayıt yükleme ekranında bir "Otomatik Kayıt" bulup yüklemeye çalışırsanız bu işe yarayabilir. Lütfen otomatik kayıtlarınızı kontrol edin. Hiçbiri çalışmaz ise üzülerek söylemeliyim ki yeni versiyonun yayınlanmasını beklemek zorundasınız. Sorununuzun çözülüp çözülmediği hakkında geri dönüşünüzü bekliyoruz. Başka sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin lütfen.

Saygılarımla,
Sinyor.

• 0
  • Translation Manager

Merhaba,

Konu hareketsiz kaldığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

Next7

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0
  • Translation Manager

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
Next7
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.