Jump to content
  • 0

Pytanie odnośnie DLC


Lupus25

Question

Witam,

Przychodzę z pytaniem, mianowicie planuję kupić DLC pozwalające na przewóz towaru ciężkiego (Heavy Cargo Pack), ale nie jestem pewien czy będzie to działać w wersji online (z innymi graczami). Jeśli tak to w jaki sposób będą widziały mnie osoby, które takowego DLC nie mają, czy np. będą widzieć mnie krótszego, co będzie skutkowało wjeżdżaniem mi w tyłek bez kolizji? Proszę o odpowiedz, pozdrawiam ^_^

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wspomniane DLC będzie działać z TruckersMP. W przypadku, gdy inny gracz nie będzie miał DLC, TruckersMP wyświetli model zastępczy w miejsce naczepy zapobiegając sytuacji, w której gra po prostu przestałaby działać przy próbie wyświetlenia nieistniejącego modelu. Wspomniany model zastępczy jest dostosowany pod model kolizji naczepy, która znajduje się w wcześniej wspomnianym DLC, więc nie będzie poważnych problemów związanymi z kolizją. Gdyby tego zastępczego modelu nie było, co miało miejsce chociażby na samym początku eventu World of Trucks związanego z dostarczaniem ciężarówek wyścigowych do jednego z miast docelowych, które zmieniało się co jakiś czas, wówczas wyświetli się model standardowej naczepy, co ma na celu zapobiegnięcie zawieszeniu się gry dając przy okazji dość poważny skutek uboczny związany z niezgodnością modelu kolizyjnego między graczami, co spowodowało w konsekwencji bardzo nietypowe zachowanie silnika fizycznego, gdy jeden gracz będący za drugim podjeżdżał zbyt blisko zderzaka naczepy gracza pierwszego.

  • Thanks 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.