Jump to content
  • 0

truckers mp ye bastığımda bunu gösteriyor ne demek istiyor

B Ξ R L I N

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @kurtbatu147,

Aşağıdaki adımları uygularsan sorunun çözülecektir,

•  ''C:\ProgramData\TruckersMP" klasörüne girip "core_ets2mp" isimli ".DLL" uzantılı dosyayı silmen gerekli.

• Daha sonra ise TruckersMP Launcher'ı başlatıp gerekli güncellemeleri yapıp oyuna girebilirsin.

Not: C diski standart olarak Windows'un kurulu olduğu dizindir. Bu harf sende farklı olabilir. Önemli olan Windows'un kurulu olduğu dizine ulaşmandır.

Not 2: ProgramData klasörünü göremiyorsan eğer Klasör seçeneklerinden "Gizli Dosya ve Klasörleri Göster" seçeneğini işaretlemen gerekli.

Umarım bu yol işine yarar. Sorunun çözülüp çözülmediği hakkında geri dönüşünü bekliyorum.

Saygılarımla,
Sinyor.

• 0
18 hours ago, Sinyor. said:

Merhaba @kurtbatu147,

Aşağıdaki adımları uygularsan sorunun çözülecektir,

•  ''C:\ProgramData\TruckersMP" klasörüne girip "core_ets2mp" isimli ".DLL" uzantılı dosyayı silmen gerekli.

• Daha sonra ise TruckersMP Launcher'ı başlatıp gerekli güncellemeleri yapıp oyuna girebilirsin.

Not: C diski standart olarak Windows'un kurulu olduğu dizindir. Bu harf sende farklı olabilir. Önemli olan Windows'un kurulu olduğu dizine ulaşmandır.

Not 2: ProgramData klasörünü göremiyorsan eğer Klasör seçeneklerinden "Gizli Dosya ve Klasörleri Göster" seçeneğini işaretlemen gerekli.

Umarım bu yol işine yarar. Sorunun çözülüp çözülmediği hakkında geri dönüşünü bekliyorum.

Saygılarımla,
Sinyor.

Neden böyle oluyor bilmiyorum baksana sürümüm de 1.37 ana 1.38 desin diyor normal ets2 ye girdiğime ise 1.37 de gözüküyor 2fXMFG.png

nKkSU8.png

• 0

Selam @kurtbatu147,

Betalardan doğru seçeneği seçmişsiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra oyun bir güncelleme yapacak ardından oyuna sorunsuz bir şekilde erişebileceksiniz. Güncellemeyi yaptığınıza emin olun lütfen.

Sorunun devam edip etmediğiyle alakalı geri dönüşünüzü bekliyoruz.

Saygılarımla,
Sinyor.

• 0
2 hours ago, Sinyor. said:

Selam @kurtbatu147,

Betalardan doğru seçeneği seçmişsiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra oyun bir güncelleme yapacak ardından oyuna sorunsuz bir şekilde erişebileceksiniz. Güncellemeyi yaptığınıza emin olun lütfen.

Sorunun devam edip etmediğiyle alakalı geri dönüşünüzü bekliyoruz.

Saygılarımla,
Sinyor.

Zaten ben bunu yapmıştım ama bende 1.38 olduğunu söylüyor oyun 1.37 de asıl sorun bu 1.38 desin diyor ama ben 1.37 sürümündeyim oyunda 1.37 diyor 

• 0

Merhaba,

Konu hareketsiz kaldığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
  • Translation Manager

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
Next7
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.