Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Kilka luźnych pytań po powrocie


Recommended Posts

Siema, niedawno wrocilem do etsa na multiku, i zauwazylem pare zmian dziwnych, czegos czego przed przerwa nie widzialem, milo by bylo sie dowidziec jak cos takiego zrobic.

1. Pierwsze pytanie, potrojna naczepa, dosc czesto spotykana przeze mnie, "teoretycznei" niedozwolona, ale jednak widze czesto, skad mozna ja wziac?

2. Podwojna naczepa z tym duzym ladunkiem. Jak macie te high cargo dlc, czy cos takiego, i np jest tam ten charakterstyczny duzy pociag do przewiezienia, to zdarzylo mi sie zauwzyc, ze jest on podlaczony jak ta dluga podwojna naczepa htc/hct z finlandi, jak cos takiego zrobic?

3. Bylo kiedys takie rozszerzenie na steamie "Additional Customisation" cos w tym stylu, i to pozwalalo na swapy silnikow np w tirach, jest to dalej dostepne na multiplayerze czy nie? 

4. Kolorowe swiatla(https://imgur.com/N9cS8bu), coraz czesciej tez widze kolorowe swiatla w ciezarowkach, jak takie cos mozna zrobic?

 

Na ten czas chyba to wszystko, z gory dzieki za odopowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj! :)

Niestety Twoje pytanie nie otrzymało żadnej odpowiedzi od dłuższego czasu, dlatego będę musiał przenieść je do nieaktywnych tematów.
Jeśli Twój problem nadal nie został rozwiązany, nie krępuj się wysłać wiadomość do mnie bądź innego członka zespołu Support, a my ponownie otworzymy ten wątek.
W przeciwnym razie powinieneś rozważyć wysłanie ticket'u za pośrednictwem naszego systemu wsparcia: https://truckersmp.com/support (ale to musiałoby być po angielsku)

Dziękuję za zrozumienie!

Z poważaniem

Linciano

TruckersMP Support Manager

 

//Zamykam i przenoszę do nieaktywnych

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.