Jump to content
  • 0

Aracın 6. Viteste Kalkması Sorunu

Guest

Question

Selamın Aleyküm Dostlar,

Benim Oyundaki Her Tırım Maalesefki 6. Viteste Kalkıyor "w" Tuşuna Bas Çek Yapınca Düzeliyor Fakat Yokuşlarda Durursam O Yokuşta Kalıyorum.

Sorunun Çözümünü Bilenleri Bu Posta Davet Ediyorum :) Arkadaşımda da Aynı Sorun Var Maalesef.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba @xarepS,

Yüksek ihtimalle otomatik 12 veya 16 vitesli tır kullanıyorsunuz. Otomatik viteste bu durumla çok karşılaşılıyor ve bahsettiğiniz gibi tek yapabileceğiniz şey elinizi 1 saniyeliğine gaz tuşundan çekip tekrar gaz vermek. Eğer bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız "sıralı" vitese geçiş yapmanız gerekmektedir.

Saygılarımla,
Sinyor.

• 0
6 hours ago, Sinyor. said:

Merhaba @xarepS,

Yüksek ihtimalle otomatik 12 veya 16 vitesli tır kullanıyorsunuz. Otomatik viteste bu durumla çok karşılaşılıyor ve bahsettiğiniz gibi tek yapabileceğiniz şey elinizi 1 saniyeliğine gaz tuşundan çekip tekrar gaz vermek. Eğer bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız "sıralı" vitese geçiş yapmanız gerekmektedir.

Saygılarımla,
Sinyor.

Hayır 6 Vites Tır Kullanıyorum Normal Yollarda Sıkıntı Olmuyor "W" ye Bas Çek Yapınca Düzeliyor Tek Sıkıntı Yokuşlarda Kirkeneste vs. 6. Viteste Kalkmaya Çalışıyor Ve Bu Yüzden O Yokuşta Kalıyor "w" Ye Bas Çek Yapmakta İşe Yaramıyor Maalesef. Ama "Sıralı" Vitese Alışmaya Çalışacağım.

• 0
10 hours ago, Next7 said:

Merhaba @KızılElma Log I xarepS,

Yukarıdaki verilen çözümler sorununuzu çözdü mü?

Sorunun çözülüp çözülmediği ile ilgili geri dönüşünüzü bekliyoruz!

Saygılarımla,

Next7

TruckersMP Trial Supporter

Sıralıda oynamaya çalışmak "Otomatik" vites kullanırken olan sorunumun çözümü oldu bilgi vermediğim için üzgünüm. Şuan "Sırları" viteste oynuyorum ama umarım bu tür sorunlar halledilebilir. İyi geceler, konu kapanabilir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.