Jump to content

Recommended Posts

Cześć Wszystkim
 

Pisałem to samo w języku angielskim, ale chciałbym też poznać opinię Polaków, na ten temat, w TMP jest tylko jeden samochód ,,wielozadaniowy'' ( w sensie pilot, policja itd.), lecz fajnie byłoby gdyby zawitał do nas nowy mam na myśli VW T5, jest spotykany w Polsce w malowaniu ,,PILOTA'' chodzi mi, bardzo byłbym ucieszony gdyby go dodali, gdyż brakuje takiego samochodu ,,PILOTA'' jest tylko ta skoda i moim zdaniem na dłuższą metę nie pasuje, do tego, nawet w samym dodatku do ETS 2 jest T5 i bardzo ładnie się komponuje, i mieli by gotowy szablon pod niego, ale to nie ważne, jestem ciekaw czy Wy też by chcieliście taką T5, ja bym był bardzo ucieszony, nawet patrząc na to że jest tylko skoda jaka pilot itd. urozmaiciło by to drogi, konwoje i ogólnie, po prostu super byłoby jakby go dodali. Co Wy o tym sądzicie, a może wiecie czy dodadzą jakiegoś ,,PILOTA''  w najbliższym czasie? Pozdrawiam  i Szerokiej Drogi!

  • HaulieCry 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.