Jump to content
  • 0

Lütfen yardım

Guest

Question

ets 2 yi 1.37 olarak güncelledim ancak güncelleme yaptıktan sonra profil seçme kısmına kadar gelebiliyorum , profili seçip girdiğimde yükleniyor , normalde menü gelmesi gerekirken siyah ekran oluyor ve masaüstüne atıyor oyuna girmiyor , yeni profil oluşturma , configi silme , oyun dosyalarını doğrulamayı yaptım ama sorun çözülmedi.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @[AkTürk] Ahmtslhtmz,

- Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.

- Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula

- Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin.

Bunun dışında, tüm windows güncellemelerini yaptığınıza emin olun. Bunların bildirimi sizi masaüstüne atabilir. Ayrıca arkaplan uygulamalarından birisi de sebep olabilir,oyun açıkken diğer bütün uygulamalarını kapatmanızı öneririm.

Arkaplan uygulamalarını şu şekilde kapatabilirsiniz;

- Başlat'a girip,msconfig yazın ve msconfig'i açın.

- Gelen penceredeki Başlatma sekmesine geçin.

- Intel,Nvdia ve ATI gibi önemli uygulamalar dışındaki uygulamaların hepsinden tik işaretini kaldırın

- Hizmetler sekmesine geçin ve alttaki "Tüm Microsoft hizmetlerini gizle" yazısının yanındaki kutucuğa tik koyun.

- Aynı şekilde önemli uygulamalar dışındaki bütün uygulamalardan tik'i kaldırın.

- Tamam'a basın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Windows update sorun gidericisini indirip bilgisayarınızdaki hataları düzeltebilirsiniz.Hangi işletim sistemine sahipseniz,ona ait olanı indirmeyi unutmayın.

bu bağlantıdan indirebilirsiniz: https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4027322/windows-update-troubleshooter

Saygılarımla,
Sinyor.

• 0

Merhaba,

1. Cmd (Komut istemcisi) yönetici olarak çalıştırın.
  2. Bu komudu cmd ye yazın: 
    sfc / scannow

3. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

4. Oyununuzu DirectX ile başlatın.
  5. Kısa bir mesafe sürün(Single play'de)
  6. Oyundan çıkıp TruckersMp'yi başlatın.

Saygılarımla,

#MadFoX

• 0

@Sinyor.  @#MadFoXikinizin dediğini de yapmıştım ama olmadı başka bir çözümü var mıdır , ayrıca ben sorunumu sadece single da yaşıyorum ,mp girince fatal error hatası veriyor.

belgelerimde ki ets 2 klasörünün içine de game.crash isimli metin belgesi geliyor siliyorum ama her oyuna girmeyi denememde oyundan attıktan sonra yine geliyor 

image.thumb.png.780d566e1f196dd0257870718c61bb0e.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.