Jump to content

Krótkie Trasy


When

Recommended Posts

Cześć. Mam problem z długością tras, mianowicie. Posiadam 25 lvl, rozwiniętą na maxa umiejętność długodystansowca itd. a mogę jeździć tylko na krótkich trasach, do 500 km z tego co zauważyłem. Nie wiem czym to jest spowodowane. Próbowałem już się "przespać", ale dalej to samo. Jest ktoś w stanie pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Jeśli masz połączone konto World of Trucks z profilem to pobierając ładunek przy pomocy ww. konta powinieneś mieć duży wybór ładunków, o których wspominasz.
Możesz skorzystać z rynku przesyłek czy rynku zleceń, ale jeśli dobrze pamiętam na tym drugim są same krótkie. Długość trasy zależy również od miejsca, z którego pobierasz ładunek.
Z niektórych miast nie będziesz mieć dostać np. po 2000km. Czasem w niektórych miastach występują tylko i wyłącznie dostawy do maksymalnie 500km.
Polecam zrestartować grę lub komputer na sam początek, a następnie sprawdzić spójność plików gry.

 

Z poważaniem,
JJay

Retired Team Memeber

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.