Jump to content

Rozwój aktualizacji do 1.37


BoSsik2

Recommended Posts

Witajcie!
Od czasu wydania oficjalnej wersji 1.37 dla American Truck Simulator (ATS) i Euro Truck Simulator 2 (ETS2) przez studio SCS Software , minął już ponad miesiąc.
Zaobserwowaliśmy napływ pytań i frustracji związanych z brakiem obsługi tej wersji gry w trybie dla wielu graczy

POSTER

Wiele wysiłku włożono już aby tryb dla wielu graczy działał na wersji 1.37 i chcielibyśmy was zapewnić, że postępy w tym temacie są wykonywane codziennie. Będziesz szczęśliwy, wiedząc, że wersja 1.37 jest teraz w „stanie roboczym”, z 90% ukończonej pracy. To dobra wiadomość, ponieważ dzięki najnowszej wersji ETS2 i ATS możemy połączyć się z naszymi serwerami testowymi. Jeśli jednak pojawią się nieoczekiwane błędy, procent wykonanej pracy może się zmienić w dowolnym momencie.

Pojawiły się spekulacje na temat najnowszego dodatku DLC „FH Tuning Pack”, który podobno spowodował spowolnienie naszego postępu. Na szczęście nie jest to prawdą, ponieważ nowe DLC można (bardzo szybko wprowadzić do gry)

Jednak opóźnieniem w naszej pracy jest najnowszy silnik dźwięku (FMOD). Jest to nowa podstawowa funkcja w grze, która stawia naszym programistą nowe wyzwanie. W tej chwili wprowadzają nowe reimplementują dźwięki ciężarówek, które pochłaniają 9% z 10% pozostałych procent, które pozostały do ukończenia aktualizowanie naszego Launchera do 1,37. Pozostały 1% przeznaczony jest na sfinalizowanie innych drobnych zadań.

Aby odpowiedzieć na niektóre popularne pytania, poniżej odpowiadamy na kilka bardzo częstych pytań. Oczywiście, jeśli są dodatkowe pytania, które chciałbyś zadać, możesz je opublikować na naszym forum w specjalnym teamacie. Będziemy monitorować ten temat w ciągu najbliższych kilku dni i odpowiemy na wszelakie pytania jak najszybciej.( Temat jest angielski co oznacza ze wszelkie pytania również muszą być napisane po angielsku aby dostać odpowiedz od Project Managerów lub developerów)


 

Kiedy pojawi się obsługa trybu wieloosobowego w wersji 1.37?

Być może często wspominano, że obsługa 1.37 jest „praktycznie gotowa” lub „już wkrótce”. Rozumiemy, że nie są to przydatne informacje i mogą być one frustrujące, gdy nie otrzymujesz jakiś innych większych informacji  na ten temat. Powodem tego jest to, że istnieje zbyt wiele niewiadomych abyśmy mogli ustalić konkretną  datę wydania 1.37 do MultiPlayer. 

W tej chwili tylko główny programista „Mwl4” ma wiedzę, umiejętności i oraz narzędzia do przygotowania aktualizacji launchera z 1,36 na 1,37. Oprócz tego, że pracuje nad aktualizacją, ma osobiste zobowiązania w prawdziwym świecie. Cały zespół wspiera go najbardziej jak tylko potrafimy, jednak że ograniczamy się tylko do drobnych zadań. Pamiętaj, że ETS2 i ATS to gry z trybem dla pojedynczego gracza, a posiadanie działającego trybu gry wieloosobowej  przez tyle lat jest nie lada wyzwaniem! Wiemy, że wielu z was traci cierpliwość, ale wspieranie gry wieloosobowej wymaga niewiarygodnych umiejętności i dużo  czasu.

Jak mogę być na bieżąco z informacjami o 1.37?

Zapewnimy, że będziesz informowany, regularnie jako ze będziemy aktualizować nasze media społecznościowe.

Możesz je sprawdzić poniżej:

Nowości w TruckersMP (Blog) | Ogłoszenia od Developerów (forum) | Discord | Twitter | Instagram | Facebook

Uaktualniłem już grę do wersji 1.37, jak mogę grać na serwerach dla wielu graczy?

Ponieważ multiplayer nie obsługuje jeszcze wersji 1.37, musisz "obniżyć" wersję swojej gry.

Napisaliśmy przewodnik jak zmienić wersję swojej gry ponownie do 1.36: Wykryto nieobsługiwaną wersję gry

Dlaczego nadal skupiasz się na dużych oficjalnych wydarzeniach, takich jak Real Operations V9, zamiast pracować nad wersją 1.37?

Zespół TruckersMP składa się z ponad 200 członków. Każdy członek ma w projekcie konkretne zadania obszar, nad którymi się koncentruje. Oficjalne wydarzenia są tworzone przez Event Management i Event Team. Wspólnie spędzają tysiące godzin, aby zapewnić społeczności świeże i ekscytujące wydarzenia.

Aktualizacja gry do 1.37 to wysiłek, na którym koncentrują się Programiści. Obecnie tylko mwl4 i ShawnCZek pracują na kliencie gry ze względu na ich umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie.

Ostatnio widziałem wiele aktualizacji klienta, czy przyczyniają się one do 1.37?

Aktualizacje, które ostatnio widziałeś, były przede wszystkim poprawkami błędów i dodatkami wymaganymi ogólnie dla modów do gry. Wersja docelowa tych aktualizacji dotyczyła głównie wersji 1.36, jednak niektóre aktualizacje zostały wprowadzone w ramach przygotowań do wersji 1.37.

Te aktualizacje były wymagane i nie wpłynęły na postęp aktualizacji 1.37.

Jako że zbliża się lato, czy mod wiosennej pogody zostanie usunięty?

Mod na wiosenną pogode zostanie usunięty po wydaniu aktualizacji launchera TruckersMP do wersji 1.37.

ProMods 2.46 jest gotowy, czy będzie obsługiwany w wersji 1.37?

Początkowo serwery ProMods będą przez kilka dni w trybie offline, dopóki nie zrobimy aktualizacji aby multiplayer obsługiwał ProMods w wersji 2.46

Możesz oczekiwać, że ProMods powróci wkrótce po wydaniu aktualizacji launchera do wersji 1.37.

Czy będzie obsługiwane wydarzenie World of Trucks „Operation Genoa Bridge”?
Ponieważ to wydarzenie jest dostępne tylko w wersji 1.37, nie może być jeszcze obsługiwane. Jeśli wydarzenie będzie nadal aktywne, gdy będziemy wspierać 1.37, będzie ono dostępne w trybie dla wielu graczy.

Czy będzie obsługiwany najnowszy dodatek DLC „FH Tuning Pack”?

Tak. Możemy bardzo szybko wprowadzić dodatek DLC "FH Tuning Pack", więc możesz spodziewać się, że zostanie dodany w początkowej aktualizacji 1.37.


 

To kończy naszą aktualizację programistyczną dla wersji 1.37.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy nadal wspierają projekt TruckersMP. Wasza cierpliwość jest bardzo doceniana i rozumiemy, że nie możecie się doczekać kiedy 1.37 bedzie wspierany w trybie dla wielu graczy

Słuchamy twoich pytań i wątpliwości dotyczących wsparcia 1.37 i mamy nadzieję, że te informacje w jakiś sposób ci pomogły.

-TruckersMP Team

--> Zobacz post na stronie głównej

  • Like 1
  • True Story 1
  • Woah! 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.