Jump to content

Sollama Hakkında

Ysmir Stronk
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Merak ettiğim bir konu var. Biliyorsunuz ki tek şeritli ve şeridin düz çizgi halinde olduğu yollarda sollama yapmak yasak. Bu sollama yapanları raporlarsak yanlış yönden seyir ettikleri için ya da sollama yaptıkları için gerekli cezayı alırlar mı yoksa bunlara tolerans gösteriliyor mu ?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Saygılarımla.

Merhaba,

Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz;

Diğer yandan sollamanın ne şekilde olduğu da önemli, sollandığınız yerde yoğunluk az ise karşıdan v.b. gelen oyuncu yok yada uzak mesafe de ise sollanabilir. Raporlayacağınız oyuncunun ne şekilde solladığı önemli; durumdan duruma değişkenlik gösterir, cezalar ise adminin inisiyatifine kalmıştır.

Saygılarımla..

_Gunner

• Thanks 1

Merhaba @Ysmir Stronk,

Ben adminlerin videosunu izlediğim kadarıyla sollamanın yasak olduğu bölgelerde eğer birşi sollarsa kick atıyorlar. Ama eğer bunu devam ettirirse ya da kazaya sebep olursa ban atıyorlar.

SAYGILARIMLA

TR|06ANKA58

• Upvote 1

About Me

My Forum Page / My TruckersMP Profile / My Steam Profile / My Photo Archive           role_Driver.png.0a927d875fa0f67f33e3d4b2

Sevgili arkadaşlar,

Gönderdiğiniz bağlantılar için teşekkür ederim. Sanırım aradığım cevabı da @TR06ANKA58 arkadaşımız verdi ve benim şahsi düşünceme göre de bir çarpışmaya veya hasara sebep olmadığı sürece cezası en fazla kick olmalı. Eğer bu konu hakkında bir problem ile karşılaşırsam da geri dönüş bileti oluşturacağım.

Cevaplarınız için tekrardan teşekkür eder, iyi sürüşler dilerim.

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.