Jump to content
  • 0

Online Oyuna Giriş Hataları

ha7e

Question

Merhaba, TruckersMP programını indirdim. İlk kez çalıştırdığımda "the game filesystem failed to initialize aborting now" hatasını aldım. İnternette sil yeniden yükle demişlerdi sildim yükledim bu seferde

"Unsupported game versiyon detected" dedi. İnternetten baktım beta sürümünden "temporary 1.36 ya tıklayın" demişler, böylelikle 3gb dosya indirdim. İndirdikten sonra "eksik dosya ayrıcalıkları hatası veriyor" oyun single player bile oynanmıyor. Yine sildim tekrar sıfırdan yükledim.

Ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilir misiniz?

ets2 hata.png

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @ha7e,

Oyununuz ve Steam ( C ) Diskine kurulu ise oyununuzun bir yedeğini alın ve Steam'i ( D ) diskine kurun.Ardından oyunun yedeğini  ( D ) diskindeki Steam'e atın.Daha sonra kütüphanenize girin ETS2'ye sağ tıklayın.Özellikler'e tıklayın.Yerel Dosyalar'a girip "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü" doğrulayın.Ardından Steam'i kapatıp açtığınızda sorun çözülecektir.Yedeğiniz yoksa oyunu ( D ) diskine tekrar yükleyin.

Saygılarımla,
Sinyor.

• 0

Eğer oyununuz zaten doğru versiyonda ise ve hâlâ hata mesajını alıyorsanız, bu adımları takip etmelisiniz:

Adım 1

Steam'ı açın ve buraya gidin: kütüphane->oyunlar

Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve Özellikler'i açın

Özellikler penceresi açıldıktan sonra Yerel Dosyalar'a basın ve Yerel Dosyalara Göz At'a basın

Oyun dosyalarının bulunduğu bir klasör açılacak. Bu klasörün dizin yolunu aklınızda tutun.

Adım 2

Başlat'a basın ->Çalıştır(yada WIN+R)

regedit yazıp enter'a basın

Bu yolu takip edin: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\TruckersMP

"InstallLocationETS2"'nin değer parametresine(value parameter) bakın

Adım 3

Adım 1 'deki klasörün adresini kopyalayın

"InstallLocationETS2"'nin Değer Parametresini(Value Parameter) değiştirin.(Kopyaladığınız klasörün adresini girin)

Tamam(OK)'a basın.

Aynısını ATS'de ve bütün ATS dosyalarında/klasörlerinde de yapabilirsiniz.

Eğer Sorun Devam Eder İse https://truckersmp.com/support/ticket/create Bu Linkten Destek Takımına Ticket Atabilirsiniz.

"https://truckersmp.com/knowledge-base/article/292"' den Alıntıdır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.