Jump to content
  • 0

"Kayıtlı Oyun Sürümü Uyumsuz" Hatası Alıyorum

MuratCicek

Question

Merhaba, bugün ilk defa Truckersmp indirip kurdum. Ve 1.37 olan oyunu 1.36'ya düşürdüm.

Ancak kayıtlı oyunumu "Kayıtlı Oyun Sürümü Uyumsuz." hatasıyla açamıyorum. 1.36 iken kaydettiğim çok eski saveler açılabiliyor ama bunlar çok eski. Dolayısıyla aylardır gösterdiğim emekler yok. Bu işin bir çözümü var mı?

Yardımlarınızı bekliyorum...

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Translation Manager

Merhaba @MuratCicek,

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 dizinine gidiniz. Profiles klasörünü başka bir yere kopyalayın. (Yedek alma amaçlı).

Daha sonrasında Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 içinde bulunan profiles(1.36.2.55s).bak yada bir başka profiles 1.36.x.xx içersinde bulunan bütün dosyaları kopyalayınız,

Kopyaladığınız dosyaları profiles klasörünün içine atınız, ve oyununuzu 1.36 uyumluluk moduyla açınız.

Sorun çözülmüş, ve daha önce 1.36'da kullandığınız save'inizi oynuyor olacaksınız.

1.37 çıktığında ister bu save'e devam edersiniz, isterseniz de yedeğini aldığınız yerden tekrardan profiles klasörünü olduğu yere atıp diğer saveden de devam edebilirsiniz.

Saygılarımla,

next7

• 0

Merhaba @next7

Malesef sorunuma bir çözüm olmadı cevabınız, yinede yardımınız için teşekkürler. Eski save dosyalarımla oynayabiliyorum zaten. Amacım 1.37'den 1.36'ya düşürmeden önceki tüm emeklerimi içeren save ile oynamak.

Ama malesef truckersmp'nin 1.37'yi desteklemesini beklemekten başka çare yok gibi gözüküyor.

Ayrıca truckersmp'nin 1.37 uyumunu bu kadar uzun süre geçmesine rağmen yayınlamaması çok üzücü !!!

• 0
  • Translation Manager
7 hours ago, MuratCicek said:

Merhaba @next7

Malesef sorunuma bir çözüm olmadı cevabınız, yinede yardımınız için teşekkürler. Eski save dosyalarımla oynayabiliyorum zaten. Amacım 1.37'den 1.36'ya düşürmeden önceki tüm emeklerimi içeren save ile oynamak.

Ama malesef truckersmp'nin 1.37'yi desteklemesini beklemekten başka çare yok gibi gözüküyor.

Ayrıca truckersmp'nin 1.37 uyumunu bu kadar uzun süre geçmesine rağmen yayınlamaması çok üzücü !!!

Merhaba @MuratCicek,

Maalesef 1.37'deki ilerlemenizi 1.36'ya çekme gibi bir durum yoktur.

Bu hafta 1.37 çıkacağı için birazcık daha sabretmeniz gerekmektedir.

ETS2MP yapmak oldukça zorlu bir iştir, bunu yapmak isteyen çok fazla oluşumlar oldu fakat üstesinden gelemediler. 

TruckersMP bunu en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır, gecikmenin asıl sebebi ise acele edip hatalarla dolu bir sürümü çıkartmak yerine düzgün bir sürüm çıkartılmaya çalışılmasıdır.

Umarım sizin için yeterli bir açıklama olmuştur.

Saygılarımla,

next7

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.