Jump to content
  • 0

ETS2 MULTİPLAYER UNRELİABLE CONNECTİON HATASI

Fakay

Question

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır ETS 2 oynamıyordum tekrar oynamak istedim ve oyunu ve TruckersMP indirdim. Multiplayer 1.37 sürümünü desteklemediği için bir önceki sürüm olan 1.36 sürümünü kurdum fakat TruckersMP'de herhangi bir sunucuyu girdiğim zaman "[SYSTEM]UNRELİABLE CONNECTİON" hatası alıyorum. Artık cidden can sıkıcı olmaya başladı. Tekrar indirip oynayayım dedim fakat hevesim kursağımda kaldı cidden. Birçok arkadaş bu sorunu yaşamış forumları inceledim fakat çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Fakay,

Bu problemin kesin bir çözümü yoktur.Sunuculara sorunsuz girebilmeniz için güçlü bir internet bağlantısına ve bilgisayara sahip olmanız önemli.Modeminizi kapayıp açmayı deneyebilirsiniz.

• 0

Merhaba,

Her şeyden önce, bu mod ile ilgili bir hata veya bir sorun değildir. Bu, paket kaybı, paket bozulması veya bozuk ağ bant genişliği gibi internet bağlantısı sorunları ile ilgili kullanıcıdan kaynaklı bir husustur.

Bu, internet bağlantısında ki gecikme nedeniyle çarpışma kazalarını önlemek ve NCZ hilesi göründüğü gibi insanların yasaklanmalarını önlemek ve sunucuyla kötü bağlantı kurulduğu zaman  devreye giren bir sistemdir ve bu tarz olayları engellemesine adıına eklenen bir özelliktir.

Bağlantı sorununuzu görmenin bir yolu , konsola  "g_developer 16" yazmaktır  . Kaldırmak için geri konsola "g_developer 1" yazınız.

Daha fazla bilgi için: 

Saygılarımla,

#MadFoX

• 0

Merhaba,

Başka sorunuz olmadığı için konunuzu kapatıyorum. İsterseniz yazmış olduğum yollara bakabilirsiniz. Kullandığın İnternet Servis Sağlayıcısının TruckersMP Sunucularıyla olan veri iletişimi yeterli olmadığından dolayı paket kaybı yaşıyorsun ve sunucudan atılıyorsun. Bu durumda senin yapabileceğin 2 yol var.

1. OYUN DIŞI YAPABİLECEKLERİN:

Modeminizi resetleyin. MP'yi yüklemek veya indirmekle aynı anda oynamaktan kaçının.

Windows Güncellemelerini aynı anda yapmaktan kaçının.

Ağınıza aynı anda çok fazla kullanıcı veya cihaz eklemekten kaçının.

Akış servislerini aynı anda kullanmaktan kaçının.

Güvenlik duvarı ayarlarınızı yönlendiricinize / anahtarınıza kontrol edin.

Bulunduğunuz yere en yakın sunucuları kullanın.

ISS'nizle (İnternet Servis Sağlayıcı) konuşmaya çalışın ve bir çözüm bulup bulamayacağınıza bakın.

ISS'nize Hızlı yol veya Interleave gibi İnternet profillerini destekleyip desteklemediklerini sorun ve Interleave'yi isteyin.

Interleave ping'inizi yükseltecek ancak ISS'niz tarafından daha fazla paket kontrolü yapacak.

2. OYUN İÇİ YAPABİLECEKLERİN:

Mümkün olduğunca garajdan garaja ışınlanmayın.

Zorunlu olmadığı sürece F7 ile servise gitmeyin.

Zorunlu olmadığı sürece hızlı kayıt ve ya otomatik kayıta dönmeyin.

Çok Oyunculu'dan çıkış yapacaksan sakin ve sessiz şehirlerde çıkmaya çalışın.

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP - Support

//locked and moved to unsolved

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.