Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Oyunu alta alınca donma sorunu

SmALoWeSaR

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @SmALoWeSaR,

Aynı sorun bendede var şuana kadar bir çözüm bulamadım her donduğunda oyunu kapatıp tekrar açıyorum, ama umuyorum  1.37yi destekleyen TMP sürümü yayınlandığında bu hata dahil böyle hatalar çözülecektir onun dışında bir çözüm bulabilrisen benimle paylaşmanı rica ediyorum :)

İyi eğlenceler,

KneyS.

Tekerimiz 'DÜZ' Bassın..

|—————————————————————————————————|

Red'Sire- Veteran Driver

• 0

Merhabalar,
Bu bahsettiğiniz sorun sadece sizde olmuyor eminim neredeyse herkes bu sorunu yaşıyor. Bu sorun oyuna girerken hiçbir şekilde birşeye basmayarak ve ESC' ye basmayarak hiçbirşeyi geçmeden girip ALT+TAB atmayı denediğinizde siyah ekran vermediğini gözlemledim fakat yinede arada bir oyuna girerken bu sorunu veriyor. Eğer daha detaylı bir bilgi almak isterseniz https://truckersmp.com/support/tickets bölümünden bir bilet oluşturarak sormanız daha doğru olur.

Saygılarımla,
OmSaL

• Like 1

• 0

Merhaba,

Öncelikle bu konuda @BASHKOOV'un söylediği adımları ve o adımlara ek olarak da TruckersMP uyumluluk modunu "Windows Vista" olarak uygulayın.

Yani konuda belirtilen adımlar haricinde şunları yapacaksınız:

TruckersMP -> Sağ Tık -> Özellikler -> Uyumluluk Bölmesi -> ✔ Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu: -> Windows Vista

tmp1.png

Bu işlemleri yaptıktan sonra ben dahil birçoğu kişi alt+tab attıkttan sonra ki donma sorununu çözebildik.

• Like 1

• 0

Single player de hiç bir sorun olmuyor fakat mp de oluyor bu sorun arkadaşında söylediği gibi herkeste bu sorun var.

Aslında bu bir sorunmudur o konudada çok emin değilim çünkü mp de oyunu aşağya atması bilinçli yada bilinçsiz bana doğru gelmiyor.

Çünkü diğer oyunculara zarar verme ihtimali var ve admin sizin oyununuzun alt tab yaptığını bilemeyebilir ve ban yeme durumu olabilir

İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR DEĞİLİM..!      

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.