Jump to content

Pomocy help


Recommended Posts

Witajcie mobilki

Potrzebuje waszej pomocy, otóż miałem przypisane konto truckersmp do pewnego profilu w grze i nie świadomie dawno temu usunąłem modyfikacje. Korzystałem z funkcji autozapisu i przez to że usunąłem modyfikacje nie moge wejść na ten profil bo brakuje modyfikacji. Czy jest może jakaś możliwość żeby odłączyć konto Truckers od tamtego profilu i połączenia z nowym czy już nie ma ratunku? Proszę pomocy :(

pozdrawiam Łukasz

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,

 

Jeśli chodzi o profil TruckersMP oraz konto Steam to nie będziesz mógł w żaden możliwy sposób zamienić lub połączyć aktualnego konta TruckersMP z innym kontem Steam. Nigdy nie próbowałem usuwać konta po czym łączyć go z nowo utworzonym, jednak taki pomysł i rozwiązanie wydaje się nie mieć najmniejszego sensu. Pamiętaj także, że konto TruckersMP jest przypisane do konta Steam, a nie do samego profilu w grze. Możesz mieć kilka profili, których będziesz używać w trybie gry wieloosobowej. Profil z gry mogłeś mieć co najwyżej przypisany do konta World of Trucks. Czy posiadasz jakieś zdjęcie błędu lub podać więcej informacji na temat Twojego problemu? Pomogłoby to w jego rozwiązaniu.

Z poważaniem,
JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.