Jump to content

Hız Limiti / Speed Limit

Guest "Kagera"

Recommended Posts

Guest "Kagera"

Merhaba sevgili oyuncular sevgili yöneticiler , Hız sınırlandırması için bir konu açtım. Düşüncem şu yönde : Duisburg-calais arası için 110 km/h sınırınıı doğru buluyorum ancak bu kural otobanlar için değiştirilmeli . Bomboş düz yolda 110 kmh ile gitmek gerçekten sıkıyor ve simulasyonu da bozuyor çünkü gerçekte insanlar istediği hızda sürebilir   , bazıları 90 ile bazıları 120 ile . Bence otoban arası hız limiti 130/150 arası yapılmalı , bu hem otobandaki aktifliği artıracaktır hemde daha eğlenceli bir hale gelecektir , Teşekkürler ! 

-Kalleu

Merhabalar,

Lütfen önerinizi buradan gönderiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/850-new-suggestions/

Öneri formatını kullandığınızdan emin olun ve konuyu yalnızca tek bir fikirde tutun. Bütün önerilerin/isteklerin İngilizce yazılması zorunludur. Konunuz Topluluk Yöneticileri tarafından onaylanacaktır, lütfen bu süreç içerisinde sakince bekleyin.

Konunuzun içeriği burayla uygun olmadığı için bu konuyu kilitliyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

EmirhanU. - TruckersMP Forum Moderator

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

If you have questions, feel free to send Direct Message to me. // Eğer sorularınız varsa, bana Özel Mesaj gönderebilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...