Jump to content

Ets 2 Fikir

Guest

Recommended Posts

Merhabalar oyuna yeni bir şekilde başlayan arkadaslarimiz  kurallari bilmedikleri veya hıç haberlerleri bile olmadiklari icin gereksiz ve sebepsiz yere yasaklaniyorlar bunun icin altarnetif bir yol arayışındayim sizinde fikirlerinizi almak isterim

tesekkurler

Merhaba @RaideN__

Öncelikle bunun için alternatif bir yol yoktur . Oyuna yeni başlayanların kuralları okuması gerekir . Örneğin ben oyuna yeni başladım , birine çarptım ve yasaklandım . Bu yasaklanmaya itiraz ettiğinizde admin size demeyecek mi : "kuralları okumadınız mı , orada çarpmak yasak yazıyor " demeyecek mi? Oyuna yeni başlayanlar MP'de boş yerlerde sürebilir . Örneğin : Boş yolda karşınızdan veya yanınızdan geçen kamyonlarla oyuna alışmaya çalışın . Ama kuralları da okumayı unutmayın . Bende oyuna yeni başlayınca kaza yapmıştım paniklediğim için . Önce boş yolda panik yapmamayı öğrenip sonra kalabalık yerlere gitmelerini öneririm . 

Bu arada forumlar İngilizce yazılmalıdır . 

Kurallar , okumanızı tercih ederim ;

https://truckersmp.com/rules

Umarım yardımcı olabilmişimdir . 

Saygılarımla

{G.H.O.S.T.}

Merhaba @RaideN__ ,

TruckersMP'ye kayıt olurken kuralları ve kurallar ile birlikte hizmet şartlarını & gizlilik politikasını da kabul ediyorsunuz. Bu sebepten ötürü "yeniyim, bilmiyordum, bir daha olmaz" gibi sözler yasaklandığınızda size bir fayda sağlamayacaktır.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak yasaklanma ile karşı karşıya kalmamak için TruckersMP kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

TruckersMP Kuralları: 

https://truckersmp.com/rules

TruckersMP Türkçe Kuralları: 

Malasef saçma bir fikir , tüm oyuncular truckersmp moduna girdiğinden itibaren kuralları okumuş sayılır .  

Merhabalar,

Bir oyuncunun kurallarımızı okuyup/okumaması tamamen kendi sorumluluğundadır. Ve zaten tüm yeni başlayan kullanıcılar için TruckersMP Platformuna ilk katıldıkları zaman açılır bir pencere de kurallar gösterilmektedir. Ama okumaya tembellik edip kuralları okumadan onay butonuna tıklayarak Kurallarımızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Ve orada yapmış olduğunuz onay sizin kurallarımızı okuduğunuzu ifade eder. Ve ek olarak tüm oyuncuların kurallarımızı rahat bir şekilde anlaması için kurallarımız bir çok dile çevrilmiş durumdadır. Yukarı da bir bağlantı sağlandığı için tekrar bir bağlantı sağlamayacağım.

Ve tüm bunlara ek olarak, sonuç olarak bir simulasyon oyunu oynuyorsunuz. Bir çok kuralı okumazsa bile eğer oyunu amacına uygun bir şekilde oynanması gerekir ve bir toplulukta nasıl davranılması gerektiği bilinmelidir.

İsterseniz sizin için alternatif yollar sunayım,

• Oyunu bir simulasyon oyunu olarak oynayın
  • Bir toplulukta nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranın
  • Diğer kullanıcıya karşı her zaman kibar olun
  • Oyunu orjinal olarak kullanın. (emin olmadığınız mod/yazılımları kullanmayın) 
  • Ve aklınız da bu topluluğun bir kuralları olmalı diye bir düşünce olmalı

Devamını kurallarımız da görebilirsiniz.

Saygılarımla

Suleyman.53

TruckersMP Game Moderator

• 1 month later...
  • EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.