Jump to content

Start Euro Truck Radia PL!


I<3VODKA

Recommended Posts

Pierwsza audycja w Polskim Euro Truck Radiu już w tę sobotę wieczorem! Spotka się z wami Prezenter Tomasz PL!
Dokładną godzinę podamy wkrótce, ale juz dziś zarezerwujcie sobie sobotni wieczór :)
Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a!

Strona Polskiego ETR: www.eurotruckradio.pl

 

11071475_368795579974974_386295365559962

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mam taką drobną prośbę odnośnie "automatycznej" playlisty. Słuchałem sobie dzisiaj radia między 15:00, a 16:00 i miałem wrażenie, że przesłuchałem całą dyskografię Virgin... Ja rozumiem, że ktoś mógł mieć natchnienie aby posłuchać Virgin'a, ale według mnie playlista powinna być zróżnicowana, a nie, żeby w ciągu godziny słuchać samego Virgin'a przerwanego od czasu do czasu innymi piosenkami (czułem się jak na Polsacie w czasie przerw reklamowych). Nie wiem na jakiej zasadzie działa playlista ETR, ale według mnie powinna być różnorodność gatunków, a nie, że właściwie słucham ciągle jakiegoś Disco Polo, czy czegoś podobnego. W ogóle nie usłyszałem jeszcze niepolskiej piosenki podczas gdy nie jest prowadzona audycja przez DJ'a. Ok, mamy Polskie radio itd. ale od czasu do czasu mogła by się trafić jakaś perełka w innym języku niż nasz ojczysty.

 

Aha i jeszcze pytanie. Czy jest możliwość dodania jakiegoś "ptaszka", który wyłączałby autoplay w odtwarzaczu radia na stronie? Ewentualnie możliwość zapamiętania poziomu głośności, aby móc wyciszyć do 0. Słucham ETR głównie za pomocą zewnętrznego odtwarzacza i gdy wchodzę na stronę w celu zamówienia muzycznego lub pozdrowień to dźwięk się odtwarza i dubluje (to samo w przypadku otwarcia więcej niż jednej karty ze stroną ETR). Rozumiem, że nie jesteśmy autorami silnika strony, więc jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o przekazanie mojej sugestii do głównego oddziału ETR.

Edited by WooQash

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Chyba jakiś priorytet ma, bo o 7 wszedłem sprawdzić i też Virgin :/

Moje propozycje - oczywiście różnorodna muzyka ;)

#1 Andreas Bourani - Ein Hoch auf uns

#2 Shaggy - Angel

#3 Bob Marley - No woman no cry

#4 Enya - Caribbian Blue

#5 Enya - Only Time

#6 Enya - May it be

#7 Era - Ameno

#8 Happysad - Zanim pójdę

#9 Lady Pank - Mniej niż zero

#10 Lawson - Juliet

#11 Mesajah feat. Kamil Bednarek - Szukając szczęścia

#12 Shaggy - Boombastic

#13 Shaggy - Feel the rush

#14 Za-No-Za - Raz i dwa

#15 After Party - Tylko ona jedyna

#16 After Party - Bananowa Agnieszka

#17 After Party - Wakacyjna Love

#18 After Party - Nie daj życiu się

#19 Diplo & GTA - Boy oh boy

#20 Eiffel 65 - Blue (Da ba dee)

#21 Timmy Trumpet & Savage - Freaks

#22 Prince Kay One & Patrick Miller - United

#23 Eko Fresh & Valezka - L.O.V.E

#24 Magic System feat. Chawki - Magic in the air

  • Upvote 1

76561198008459935.png

Link to comment
Share on other sites

Gunses Roses - Welcom to the Jungle

Gunses Roses - Paradise city

Gunses Roses - Knockin On Heaven;s Door

Disturbed - Living After Midnight

​AC/DC - Hells Bells

​AC/DC - Shoot to Thrill

​AC/DC - Touch Too Much

​AC/DC - It's a long way to the top

​AC/DC -Dirty Deeds Done Dirty Cheap 

​AC/DC - Highway To Hell

​AC/DC - Money Talks 

​AC/DC - Rock n Roll Train

​AC/DC - You Shook Me All Night Long 

​AC/DC - Back in Black  

​AC/DC - Hard As a Rock 

​AC/DC - Thunderstuck

​AC/DC - TNT 

Luxtorpeda - Hymn

Run to the hills-Iron Maiden
Smells like teen spirit-Nirvana
One-Metallica

Ain't talking 'bout love-Van Halen
Higway star-Deep Purple
Another brick in the wall part 1-Pink Floyd
The happiest day of our lives-Pink Floyd
Another brick in the wall part 2-Pink Floyd
Dead horse-Guns N' Roses

All apologies-Nirvana
Master of puppets-Metallica
The number of the beast-Iron Maiden
Voodoo Child-Jimi Hendrix
Eye of the tiger-Survivor
Bohemian rhapsody-Queen
Enter sandman-Metallcia
Message in a bottle-The Police
Sweet child o' mine-Guns N' Roses
Cowboys from hell-Pantera
Owner of a lonely heart-Yes
Stay away-Nirvana
Simphaty for the devil-The Rolling Stones
I wanna rock-Twisted Sister
The phantom of the opera-Iron Maiden
Chop Suey-System of a Down

Metalica - Unforgiven 

Deep Purple - Smok on the water 

 

Coś z rocka bo już nie zdzierżę więcej tego disco polo...

Link to comment
Share on other sites

Skoro jest niby taki miszmasz to czemu ciagle leci(ał) Virgin?

Chodzilo o to ze na dwoch roznych platformach prosilem o tytuly piosenek, ty zadnej nie dales tylko narzekasz...

 

@Blondynek, wrzuce zaraz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chodzilo o to ze na dwoch roznych platformach prosilem o tytuly piosenek, ty zadnej nie dales tylko narzekasz...

 

Miałem to zrobić i tak, więc nie jest to "wymuszone" w jakikolwiek sposób. Proszę:

Aerosmith - CrazyAlanis Morissette - IronicAlcazar - This Is The World We Live InAlesso & Mathhew Koma - YearsAlice Deejay - Better off AloneAmeerah & Wildboyz - The Sound Of Missing YouAnita Lipnicka - Wszystko sie może zdarzyćArmin Van Buuren - Save My NightArmin Van Buuren & Sharon den Adel - In and Out of LoveAscetoholix - Gra ŚwiatełATB - EcstasyAvicii - SilhouettesBastille - Of the NightBastille - PompeiiBasto & Yves V - CloudbreakerBig Cyc - MakumbaBig Cyc - Świat Według KiepskichBig Mountain - Baby i love your wayBlack - Wonderful LifeBlack Eyed Peas - Pumpi itBomfunk mc's - FreestylerBon Jovi - It's My LifeBorysewicz & Kukiz - bo tutaj jest jak jestBrainstorm - MaybeBritney Spears - ToxicBruce Springsteen - Radio NowhereBruce Springsteen - Streets of PhiladelphiaCapone - I Need SpeedCarlos Santana & Rob Thomas - SmoothCavo - ChampagneChingy - I DoChris Rea - The Road To HellCirrus - Back On A MissionCobra Starship & Sabi - You Make me FeelColdplay - ParadiseCraig David - Waling AwayCrazy Town - ButterflyDanny - TokyoDanny & Therese - If Only YouDarude - SandstormDavid Guetta & Ne-Yo & Akon - Play HardDavid Guetta & Nicki Minaj & Flo Rida - Where Them Girls AtDavid Guetta & Sam Martin - DangerousDavid Guetta & Sia - She Wolf (Falling To Pieces)David Guetta & Sia - TitaniumDeoroo & DyCy & Adrian Delgado - PerdonameDepeche Mode - Enjoy The SilenceDepeche Mode - FreeloveDido - Here With MeDj Assad & Craing David & Mohombii & Greg Parys - AddictedDJ Remo - My Music SongDon Omar & Licenzo - Danza KuduroDr Dre & Skylar Grey & Eminem - I Need A DoctorDr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix)DVBBS & Borgeous - TsunamiEagle Eye Cherry - Save TonightEditors - MunichEmma Bunton - What Took You So LongEvanescence - Bring Me To LifeFat Joe - We Ridin'Faul & Wad Ad & Pnau - ChangesFergie & Ludacris - GlamorousFlo Rida & Ke$ha - Right RoundFly Project - Toca TocaFormacja Nieżywych Schabów - LatoFort Minor - Belive MeFort Minor - Remember The NameFranek Kimono - King Bruce Lee Karate MistrzFugees - Killing Me Softly With His SongGiGi d'Agostino - L'amour ToujoursGiGi d'Agostino - The RiddleGiGi d'Agostino - Bla Bla BlaGlobal Deejays - The Sound Of San FranciscoGlobal Deejays - What A FeelingGolec uOrkiestra - Crazy Is My LifeGolec uOrkiestra - Pieniądze To Nie WszystkoGoodwill & Hook N Sling - Take You HigherGorillaz - 19-2000Gorillaz - Fell Good IncGreen Day - 21 GunsGreen Day - Boulevard Of Broken DreamGrzegorz Turnau - BrackaGuru Josh - Infinity ('90)Guru Josh Project - Infinity 2008Haddaway - What Is LoveHardwell & Dyro & Bright Lights - Never Say GoodbyeHi Tack - Say Say SayIch Troje - A Wszystko ToIch Troje - PowiedzIch Troje - Zawsze z Tobą Chciałbyć ByćInfernal - From Paris To BerlinInfernal - Keen On DiscoInfernal - Ten MilesJeanette - Rock My LifeJeden Osiem L - Jak ZapomniećJennifer Lopez - If You Had My LoveJennifer Lopez - Waiting For TonightJennifer Lopez & Iggy Azalea & Pitbull - BootyJennifer Paige - CrushJoe Budden - Pump It UpJubel - KlingandeJustin Timberlake - Cry Me A RiverKaiser Chiefs - RubyKanye West & Daft Punk - StrongerKasia Kowalska - Pieprz i SólKasia Kowalska - To Co DobreKasia Kowalska - Widzę Twoją TwarzKaskade & Deadmau5 - I RememberKate Ryan - DesenchanteeKate Ryan - LibertineKayah & Goran Bregovic - Śpij kochany, śpijKazik & Yugoton - MalczikiKlaudiusz Sevkovic & Norbi - Pokręciło Się W GłowieKombii & Liber & Doniu - Randez VousKrzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz - Trudno TakLady Pank - Stacja WarszawaLimp Bizkit - Behind Blue EyesLinkin Park & Jay-z - Numb EncoreLudacris - Act A FoolMadonna - MusicMagma - AishaMarcin Rozynek - SiłaczMartin Garrix & Jay Hardway - WizardMasters - Mój jest Ten kawałek podłogiMezo & Liber - AnieleMichel Mind Project - Nothing Last ForeverMichel Mind Project - Feeling So BlueMika - Relax, Take It EasyMillenium - Day After DayMirami & Vovazilvova - SexualnaMoby - Extreme WaysMoby - In This WorldMoby - Lift Me UpMoby - Why does my heart feel so badMuse - HysteriaNatalie Imbruglia - TornNatasha Bedingfield - These WordsNickelback - How You Remind MeNorbi - Kobiety Są GorąceOne-T & Cool-T - The Magic KeyO-Zone - Dragostea Din TeiOwal & Mezo & Duże Pe & Liber - Jest nas wieluPerfect - AutobiografiaPerfect - Nie Płacz EwkaPitbull & Havana Brown - We Run The NightPitbull & Ke$ha - TimberR3hab & NERVO & Ummet Ozcan - RevolutionRemady & Manu-L - Save Your HeartRemady & Manu-L & Amanda Wilson - Doing It RightRise Against - Give It AllRobbie Williams - SupremeRobert Miles - ChildrenRobert Miles - FableRobert Miles - One And oneScatman John - I'm a ScatmanScatman John - Scatmans WorldsScooter - The question is what is the questionScooter - WeekendSean Paul & Sasha - I'm Still In Love With YouShaggy - AngelShakira - Underneath Your ClothesShakira - Whenever, WhereverShakira & Wyclef Jean - Hips Don't LieShania Twain - I'm Gonna Getcha GoodShania Twain - Ka-Ching!Shania Twain - That Don't Impress Me MuchShowtek & We Are Loud & Sonny Wilson - BooyahSiddharta - My DiceSidney Polak & Pezet - Otwieram WinoSin - Hard EBMSkindred - NobodySly Boogy - That'z My NameSmash Mouth - All StarSunrise Avenue - Fairytale Gone Badt.A.T.u. - All The Things She Saidt.A.T.u. - Nas Nie DogoniatTaio Cruz & Flo Rida - HangoverTeddybears Sthlm & Mad Cobra - CobrastyleTerror Squad - Lean BackThe Automatic - MonsterThe Automatic - Steve McQueenThe Bloodhound Gang - Uhn tiss uhn tiss uhn tissThe Cardigans - My Favorite GameThe Doors & Snoop Dogg - Riders On The StormThe Offspring - Pretty FlyThe Rasmus - In The ShadowsThe Wombats - TokyoTitiyo - Come AlongTrzeci Wymiar - Dla Mnie Masz StajlaTrzeci Wymiar - SkamienialiUniting Nations - Out Of TouchVarius Manx - Orła CieńVarius Mans - Pocałuj nocVengaboys - Boom Boom Boom BoomWilki - BaśkaWilki - BohemaWiz Khalifa & 2 Chains - We Own ItXzibit - LaxYugopolis & Paweł Kukiz - Miasto Budzi SięZHU - Faded
  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.