Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Admin kategorilerin genişlemesi ve kontrol

POW&R

Recommended Posts

Merhabalar,

Ben uzun zamandan beri TruckersMP'de çok keyifli zaman geçiriyorum. Tabiki de iyi anılarımın olduğu kadar kötü anılarım oldu. KamyoncularMP'yi ve forumunu uzun bir süre inceleme fırsatı buldum ve çok faydalı olduğunu gördüm. Ama maalesef yönetici ile ilgili şikayetim var. Ekibinize baktığımda bir sürü admin gördüm ve kesinlikle bu oyunda kural ihlali yaşanma gibi bir şey söz konusu olamaz dedim. Fakat beklediğim gibi olmadı. Sunucu 1'de calais-duisburg, Promods'ta kirkenes gibi gerekli çok fazla kural ihlali için yeterli yokeri kadar admin yok.Belki de adminlerin yapması gerekir. Beklielikle muhakkak kalabalık günde yönetici vardır diye düşünsem de sunucunun en kalabalık olduğu zamanda bile hiç yönetici olmayabiliyor. Bence görevini yapmayanların görevden atılması gerek. Ayrıca daha çok Türk moderatör gerek. Lütfen cevap yazarsanız sevinirim.

• Like 1

Regards,
TruckersMP  POW&R