Jump to content

Problem z działaniem gry.


Ethanxx

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z truckersmp. Otóż sprawa wygląda tak, że od czasu do czasu gdy wciskam tab aby sprawdzić ilość graczy mam straszne spadki fps nawet do 20fps. Normalnie gra chodzi w granicach 50-60 fps na ustawieniach wysokich/ultra. Czasem mam wrażenie, że gdy wjadę do zapełnionego miasta to właśnie ta sytuacja z tabem się zaczyna, a czasem gdy zmienie ustawienia graficzne i po zmianie też jest źle. Nie jest  to za każdym razem, ale jest to dosyć wkurzające. Na singlu jest normalnie, żadnych spadków nawet przy wyższych ustawieniach. Sprzęt (laptop): Intel core i5-8250U 3,6GHz, 8gb ramu, karta graficzna mx150. Jest też drugi problem nie wiem czy związany z pierwszym, ale na multiku nie mogę zminimalizować gry. Gdy to zrobie to po zmaksymalizowaniu gra się zawiesza i trzeba wyłączać poprzez menadżer zadań. Ponownie przy singlu nie ma takich problemów. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj @Ethanxx

Odnośnie pierwszego problemu związanego ze spadkami fpsów po włączeniu TAB. U mnie występuje podobny problem. Zauważyłem takowy od czasu aktualizacji 1.36 czyli od grudnia.

Cały mój post opisujący tą kwestię możesz znaleźć pod tym linkiem: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/93015-czat-i-problem-z-ma%C5%82%C4%85-ilo%C5%9Bci%C4%85-klatek/#comment-902089 

 

Nawiązując do drugiego problemu związanego z zawieszeniem gry.

Niestety nie ma jeszcze rozwiązania tego problemu. U części graczy dzieje się tak od czasu aktualizacji TruckersMP do wersji 1.36 - czyli od grudnia 2019 roku.

Błąd jest znany developerom i znajduje się w sekcji potwierdzonych błędów. 

Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać na rozwiązanie tego problemu. Póki co jedynym sposobem jest ponowne uruchomienie gry gdy takowy problem wystąpi.

 

Pozdrawiam

MarkON

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.