Jump to content
  • 0

selamın aleyküm ets 2 oynuyordum fakat bir süre sonra böyle hata almaya başladım bilen varsa yardım edebilirmi

xxxsonzaferxxx

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Oyun bütünlüğünü kontrol ettiniz mi? Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tık_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula yolunu takip edin. İşlemin tamamlanmasını bekleyin. Eksik veya bozuk dosyalar Steam tarafından indirilecektir.
Bu sorunu SinglePlayer şeklinde girdiğinizde de alıyor musunuz? Eğer almıyorsanız ve yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmediyse TruckersMP Launcher kaldırıp şuradan tekrar indirip kurunuz.

TruckersMP Launcher Nasıl İndirilip Kurulur: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/73

Saygılarımla,

#MadFoX

• 0

Merhabalar geçmiş olsun: yukarıda verilen cevaplar sorunu çözmedi ise Visual C+ nın en son sürümünü BURADAN indirip kurmayı deneyebilirsiniz.

İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR DEĞİLİM..!      

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.