Jump to content

Malowanie Naczepy


Scyzor997

Recommended Posts

Witam.

na początek się przywitam. Jestem Łukasz mam 28 lat :) z powodu panującej pandemii mam więcej czasu na grę :) 

mam pytanko czy istnieje możliwość pomalować oraz opisać napisem swoją kupioną naczepę? np. chciałbym nazwę swojej firmy wraz z logo bądź Grafika(zdjęciem)

oraz jak dodawać zdjęcia w poście bo gdy chce dołączyć plik to wyskakuje komunikat ze za duży rozmiar zdjęcia .

z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam i życzę szerokości. Łukasz 

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia wrzucaj na zewnętrzny hosting (Polecam imgur) i linkujesz tutaj adres zdjęcia z końcówką formatu (np .png albo .jpg) i najlepiej z BBcodem (<adres zdjęcia>)

 

Co do malowania naczepy to wszystko co będzie widoczne na multi opiewa tylko i wyłącznie na możliwości modyfikowania naczep w serwisie w grze. To o czym ty mówisz byłoby możliwe gdybyś stworzył sobie własnego moda z własnym malowaniem do naczepy, nawet jakbyś sobie takiego stworzył to tylko na singlu mógłbyś się takowym cieszyć.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.