Jump to content

G29 halen alınabilir bir set mi?

Melih_Kaan

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Kesinlikle sizin fikriniz/durumunuz/oyun zevkinize kalmış bir şey. Kendi fikrimi sorcak olursanız bence o direksiyonun bozuk yollarda titremesi,pedallar, vites gerçekçilik katarak oyuna ayrı bir zevk veriyor. Umarım fikir vermekte yardımcı olmuşumdur.

Saygılarımla

DERTMUSTA

Regards,
TruckersMP  POW&R

Açıkçası bu direksiyon seti benim kanayan yaram. Her ne kadar çok istesem de o fiyata bir direksiyon seti fazla pahalı ve başka birçok seçenek var ara sekmentte bence onlara da bakabilirsiniz.

Saygılarımla...

On 4/10/2020 at 1:28 AM, Melih_Kaan said:

Ets 2/ ATS için kullanacağım. Direksiyon + vites almayı düşünüyorum 

Merhaba dostum , G29 + Hshifter kullanıyorum gayet iyi ve programı gayet kolay fakat ben Multiplayer de kullanmıyorum açıkcası , daha doğrusu ETS/ATS İçin pek kullanmam ama Thecrew2 , Mudrunner gibi oyunlar için en iyi seçenektir . Sadece ETS/ATS Oynuyorsan (eskiden bende böyleydim ) Thrusmaster Derecesi daha yüksek direksiyonlar var ETS/ATS gibi oyunlar için daha gerçekcidir . Hayırlı olsun  ! ?

Eğer diyorsan yarış oyunlarında yada Simracing'de kullanırım G29 yada trushtmaster T150 iyi bir başlangıç 

Ama yok sadece ETS2 yada Farming Simillatör gibi oyunlar oynarım diyorsan bu ürüne bakabilirsin https://www.bossbilisim.com/logitech-heavy-equipment-bundle-steering-wheel--pedals-analogue-/-digital-900-black-46038 

!!bu üründa FFB yok yani direksoynu merkezlemek için yay kullanıyor!!

2 senedir G29 kullanıyorum ve gayet memnunum Assetto corsa/Assetto corsa competizone gibi SimRacing oyunlarıda gayet iyi FFB'e sahip (Wheelcheck ile LUT dosyası ile kalibre edip Tıkırdama sesini kesebilirsiniz), rakiplerine göre biraz daha lüks sunuyor. Deri kaplama ve daha fazla duşa sahip, bir tek fren pedalı çok sert gerçi 2 sene kullandıktan sonra yumuşadı :D onuda oyun hassasiyet ayarlarından rahatça ayarlarsın 

benim taysiyem G29 

• 1 month later...
  • EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.