Jump to content
  • 0

Geçikme Sorunu

Kaanselcuk

Question

Merhabalar

Oyun'a TruckersMP ile giriyorum Tek seferlik iş alıyorum aldığım işin süresi var

hatta pazartesi teslimatlı pazar günü alıyorum vaktinden önce gitmeme rağmen gecikme diyip ne para nede Tp veriyor. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum Nerede hata yapıyorum 2 seferdir başıma geldi 1.thumb.jpg.3d7461bd28e84bc476d8be7aa02a5a8e.jpg

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

MP'de oyuna girdiğinizde hotel veya serviste uyuyarak oyun saati ile server saatini eşitlemeniz gerekiyor. Çünkü siz oyundan çıktığınızda oyun saatiniz duruyor ancak MP oyun saati hiç durmadan ilerliyor, bu yüzden gecikmeli yük cezası alıyorsunuz.

• 0
  • Translation Manager

Merhaba,

Multiplayer'da iş aldıktan sonra bitirmeyip, oyunu kapatırsanız zaman sürekli devam edeceği için oyuna tekrardan girdiğinizde işleriniz gecikmiş olacaktır.

Eğer oyuna tam olarak login olmadan bekleme sırasındayken iş alırsanız, oyuna tam olarak bağlandığınızda zaman değişeceği için yine işleriniz gecikmiş olacaktır.

Size önerim multiplayer'da iş alırken, tam olarak login olduğunuzdan emin olun, (Tab çalışıyorsa tam olarak login olmuşsunuz demektir), ondan sonra oyunda uyuyunuz ve daha sonra işi alınız. Ve ayrıca bug'dan dolayı Quick Jobs da almayın.

Sorun çözülecektir.

Saygılarımla,

next7

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.