Jump to content
  • 0

Konto do Multiplayera


upel84

Question

Witam serdecznie, jestem nowy na forum, więc chciałem sie przywitać ze wszystkimi, na obecny czas życzyć przede wszystkim zdrowia.

 

Mam jednak jeszcze takie pytanie. Do tej pory grywalem sobie w ETS2 na singlu, jednak chcialbym sprobowac tez w multi. Wszystko ma juz ustawione i wszystko dziala, takze o to pytac nie musze . Forum przejrzalem, zapoznałem się z poradnikami, takze wszyatko wiem, ale nie pisal nimt nigdzie jak wyglada sprawa z profilem. Czy grac na swoim.profilu single czy na nowym utworzonym. Otoz na swoim gram fair bez cheatow i innych cudów. Boje sie, ze na multi w wypadkach czy innych sytuacjach zbraknie mi kasy albo np. szlak trafi kredytktory ostatnio wzialem. Pozatym na serwerach nie ma deszczu, chyba kontroli policji,m zdarzeń losowych, za kazdym razem trzeba by to wyłączać. Znowu jak nowy profil utworze to nie mam zadnych poziomow,.kasy i w ogile,m.jak z tym sobie radzicie?

No i też pytanie mam o bezpieczenstwo gry na serwerach pod katem wlamow i innycb zdarzen. Czy grajac tak jestem bezpiwczny?

A i jak mozna z kim sie zgadac, umowic,.gdzies pojezdzic i w ogole? Niestety nie gra nikt ze znajomych w ETS2 i jak sie jakoś wkrecić w jakas spolecznosc? Tez nie bylo to nigdzie wyjaśnione.

 

Byłbym wdziwczny jakby ktoś mi coś pomogł i powiedział jak to wyglada. W tych wszystkich potadnikach jest o tym jakie zasady na serweach, jak mpteucker urucjomic i takie rzeczy, a na moje pytania odpowiedzi nie ma...

|Znasz rozwiązanie, napisz, na pewno komuś pomożesz....?|

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A więc tak, jeśli posiadasz wszystkie DLC mapowe to najłatwiej jest pobrać save'a z internetu z którego będziesz korzystał podczas gry na multi (tutaj masz link do profilu który nie powinien wymagać żadnych DLC https://ets2.lt/en/save-game-for-version-1-36-no-dlc-support-multiplayer/).

 

Jeśli chodzi o wypadki w grze, to wiadomo że trolli zawsze spotkasz i jest to nieuniknione. 

 

Co do włamów na konta to szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o takim przypadku. Jeśli nie będziesz wchodził w jakieś podejrzane linki to raczej nic się nie stanie.

 

Jeśli szukasz osób do grania i masz trochę czasu to najlepszym wyborem jest znalezienie wirtualnej firmy. Liste polskich firm które posiadają konto na systemie VTC TruckersMP możesz znaleźć tutaj: https://truckersmp.com/vtc/search?name=&tag=&min=&max=&language_id=8

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzieki za odpowiedź.

Aha czyli jak nie mam wszystkich, tylko DLC na Wlochy i Skandynawie bodajze no i Polska to nie mozna wgrac save takiego gdzie sa wszystkie DLC? Ale jak wgram ten podeslany od Ciebie i mam np. 2 DLC to co wtedy? I jeszcze pytanie. Jak wgrac taki save, zeby ustawienia profilu byly stare, typu nazwa konta, ustawienia sterowania kontrolera, rozgrywki, a kasa i te inne osigniecia byly z nowego profilu? Wcziraj wgralem sam folder save, ale cos nie zadzialalo i musialem caly folder uzytkownika ten z ciagiem liczb.

 

Czyli raczej wlamów na komputer czy coś podobnego nie ma przez taki multiplayera?

 

A VTC firmy to musze w miare byc dyspozycyjny? Bo wtedy jakos się dostaje zlecenia i nie mozna sobie tak raz np. Na tydzień wskoczyć i zagrac?

 

A i jeszcze zdjęcie w multiplayera jest z konta mptrucker czy world trucker? Jesli z portalu mptrucker to nie musze laczyc konta multiplayera z kontem world trucker?

|Znasz rozwiązanie, napisz, na pewno komuś pomożesz....?|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.