Jump to content
  • 0

Ats aktif olma sorunu

kubigurel

Question

Selam arkadaslar.Daha onceden ETS oynuyordum halada oynuyorum.Ats yi satın aldım.Ama hesabımda check olmuyor.Ats yı 2 saaten fazlada oynadım.check dedıgımde 5 dakıka bekleyın kontrol edılıyor falan dıyor ıngılızce olarak ama bı turlu okeylemıyor.Steam profılım komple herkese acık.Zaten acık olmasa etsyı mpye baglıyamazdım.ama atsyı baglıyamıyorum bır turlu tıcket attım gerı donus beklıyorum acıkcası cokda profesyonel bır ıngılızcem yok tıcketten ne kadar yardımcı olabılırler emın degılım.Yardımlarınızı beklıyorum saygılarımla.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

İndirimlerden dolayı yaşanan yoğunluktan Steam servisleri(API) ile TruckersMP sunucuları arasında sıkıntı yaşanabiliyor, lütfen aralıklarla tekrar kayıt olmayı deneyin.

Düzeltme;

Görünüşe göre başarılı şekilde hesabınıza ekleyebilmiş ve oyuna giriş yapabilmişsiniz gözüküyor. Başka sormak istediğiniz bir şey var mı?

Saygılarımla,

Phonyang

• 0

Merhaba. Turkish Discussion bölümü tartışmalar içindir ve eğer bir yardım isteğiniz varsa, bunu Yardım/Destek bölümünde yapmanız gerektiğini unutmayınız. Şimdilik konunuzu doğru bölüme taşıyorum.

Yardim/Destek'e taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.