Jump to content

Nie mogę jechać powyżej 90km/h


M4t!PL

Recommended Posts

Cześć, dzisiaj wystartował event Truck at home i chodzi w nim o dostarczanie ładunków zewnętrznych. Dzisiaj jak przyjąłem zlecenie to mogłem jechać maksymalnie 90km/h, w opcjach nie mogłem w ogóle wyłączyć ogranicznika prędkości ponieważ nie dało się w niego kliknąć tak jakbym nie miał dostępu do tego, na tabie też mam w opcjach speed limiter wyłączony.  Z ładunkiem czy bez i tak mogę jechać max 90km/h a na singlu mogę jechać powyżej 120km/h. proszę  o pomoc  :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj @M4t!PL

Podjęcie zlecenie zewnętrznego (World of Trucks)  wiąże się z odgórnym włączeniem ograniczenia prędkości maksymalnie 90 km/h już od momentu naciśnięcia przycisku przyjmij zlecenie. Dlatego też po wejściu w opcje dotyczące prędkości  nie masz możliwości zmiany czegokolwiek :)


Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Ładunki zewnętrzne z World of Trucks mają automatycznie nałożone ogranicznik prędkości do 90km/h. Nie ma to znaczenia czy jeździsz na multiplayer, czy singleplayer z takowymi. Jednakże ładunki wewnętrzne (czyli te, które "oferuje" od siebie gra) nie mają ogranicznika co oznacza, że na multiplayer możesz się z nimi poruszać do 110km/h na serwerach typu Simulation. Natomiast na serwerze Arcade oraz w trybie singleplayer występuje brak ograniczeń dotyczących prędkości.

 

Pozdrawiam,

Lorciaa

TruckersMP Game Moderator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj 

 

W związku z tym, że ten temat jest nieaktywny od tygodnia , przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, napisz mi prywatną wiadomość na forum z prośbą o przywrócenie tematu lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu support

 

Z poważaniem,
BoSsik2 
TruckersMP Translation Manager

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.