Jump to content

Recommended Posts

Merhaba @Sarhoşum

 

TruckersMP Platformu içerisinde bir veya bir kaç kuralı ihlal ettiğiniz tespit edildiğinde moderatör'lerin sizi yasaklama/tekmeleme yetkisi vardır. Ve yasak sürelerinin nasıl uygulandığını anlamak için 2.8 kuralına bakmanız gerekir. Sizin için aşağı da göstereceğim. Almış olduğunuz yasağın hatalı/yanlış olduğunu düşünüyorsanız yapmış olduğunuz gibi itiraz sisteminden itirazınızı gönderip, moderatör'den gelecek cevabı beklemek olur.

 

2.8 Yasaklama(Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır

 

● İlk üç yasaklama(ban) cezası Oyun Moderatörü inisiyatifindedir.

● Dördüncü yasaklama(ban) cezası bir(1) ay olarak uygulanır.

● Beşinci yasaklama(ban) cezası süresiz(kalıcı) olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur.

 

Yeni yasaklamanın uygulandığı tarihten 12 ay eski olan yasaklar göz ardı edilir. Bu 12 aylık periyot bekleme süresidir. Yasaklama uzatmaları, yasaklama uygulanırken aktif olan yasaklara(12 aydan daha az) dayanarak yapılır ve bir yasaklama aktifken 12 aylık periyodu geçip süresi dolarsa o yasaklama etkilenmez. Yasaklanma geçmişinizde en az iki adet bir aylık yasaklanmanız varsa, Oyun Moderatörleri, geçen yıl kaç yasaklama aldığınıza bakılmaksızın sonraki yasağınızı kalıcı bir yasaklamaya uzatacaktır, 4. veya 5. yasağınız olduğu için uzatılan yasaklar kaldırılamaz, kesinlikle 1 ay ve kalıcı olarak kalacaktır.

 

Sormak istediğiniz başka konu olursa sorabilirsiniz.

 

Saygılarımla

Suleyman.53

TruckersMP Game Moderator

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Merhaba. Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz.

 

Takım arkadaşım Suleyman.53'ün postunda da görebileceğiniz gibi, muhtemelen ilk üç yasağınız olması üzerine sizi yasaklayan moderatörün insiyatifine kalmış ve 5 gün olarak sizi yasaklamıştır. İtiraz göndermeniz hakkında ise şunu söylemek isterim, itirazınızı Türkçe yazmanız çeviri gerektireceğinden gecikmeye uğrayabilecektir. Bu durum karşısında sabırla cevap beklemenizi rica ediyorum.

 

Forumumuz yasaklarınız hakkında konuşabileceğiniz biryer değildir, bu durum kullanıcılarımızla ilgili olmadığından ve sizi yasaklayan moderatör tarafından yapılacağından lütfen "bu ban haklı mı?" gibi sorular sormayınız, bu sadece itiraz yoluyla yapılmalıdır. Bunun dışında bir sorunuz varsa, buradan bekliyoruz.

 

İlginiz için teşekkür ederim.

 

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

  • Like 1

EmirhanU. - TruckersMP Forum Moderator

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları: [TR] [ENG] | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

If you have questions, feel free to send Direct Message to me. // Eğer sorularınız varsa, bana Özel Mesaj gönderebilirsiniz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...