Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Rozpoczęcie gry na MP


RAFI [PL]

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Znikanie ładunków to wina płynącego czasu. 

 

Przypuśćmy, że kończąc grę na singleplayer masz czas na podjęcie ładunku 15h. Wiadomo, że gdy wyjdziesz z singla czas też się zatrzymuje, a podczas gry ładunki same się ,,odnawiają". Natomiast na multi panuje inny czas i płynie nieustannie nawet gdy nie ma nas w grze więc nasze ładunki po prostu przepadają, a ponieważ nie byliśmy w grze - nie pojawiały się nowe ładunki :) Wydaje mi się, że żeby temu zapobiec należałoby co jakiś czas np. co 24h resetować czas na serwerze. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To nie ma znaczenia.

 

Polecam stworzyć oddzielny profil  do MP i SP. Jeśli nie pasuje Ci takie rozwiązanie to wchodząc z singla do multi najprawdopodobniej będziesz zmuszony do resetu ekonomii, bo czas na MP wybiega bardzo mocno za SP. Trzeba czekać aż ktoś z ekipy coś z tym zrobi.

 

Swoją drogą moi kierowcy zarobili ponad 1,5 mln euro po wejściu z singla na multi właśnie ze względu na te różnice czasowe :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak to naprawią, to zapewne wtedy, kiedy będzie ekonomia i każdy zacznie z czystym kontem. Zanim to nastąpi to pewnie troche czasu minie.

Do tego czasu trzeba sobie radzić tepnięciem się (inaczej mówiąc: szybka podróż) do garażu, skorzystanie z pomocy drogowej (teleport do serwisu) lub przespanie się na parkingu.

 

A jeśli to nie pomoże to szybki reset ekonomii bez wychodzenia z gry. Piszę to, ponieważ wiele osób nie wie, że przy resecie ekonomii nie trzeba odpalać gry na nowo. Reset ekonomii jest do zrobienia nawet w mniej niż 30 sekund. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie wygląda to następująco. Po wprowadzeniu każdej nowej aktualizacji do MP czas zleceń jest ok 3000 godzin. jak minie ten czas co potrwa jakieś ok 2 tyg. to czas zleceń jest ok 30 godzin i każdego dnia logując się do gry nie mam ładunków ale wystarczy tylko się przespać i pojawiają się nowe w tym momencie jak mam normalne czasy zleceń po ok. 30 godzin zaczynają również zarabiać dla mnie pracownicy firmy. Jak to jeden z przedmówców powiedział jest to spowodowane (tak mi się wydaje) płynącym czasem w grze kiedy jesteśmy offline.

76561197988010769.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Różne teorie chodzą, oficjalnej informacji na temat zarabiania naszych kierowców nie ma. Od wydania pierwszej wersji MP do dzisiaj minęło sporo czasu i w międzyczasie mogły zajść zmiany w kodzie, który jakimś cudem pozwala zarabiać kierowcom w momencie naszego przespania się. Przypominam, że jest to wersja alpha, więc może zawierać "dużo" błędów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Już sobie poradziłem z tymi ładunki. Problem polegał na tym że gdy szedłem spać, pokazywało mi komunikat że jeden z kierowców zarobił pieniądze. Wszedłem w singla, wywaliłem wszystkich kierowców, poczekałem aż kierowcy ukończą swoje trasy. Wszedłem do mp, przespałem się i ładunki się pokazują.

 

Temat do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.