Jump to content

Game crashed- FATAL ERROR


Next14

Recommended Posts

Witam, tak jak tytuły po kliknięciu Uruchom ETS2 w TruckersMP wskakuje czarny ekran i po chwili dźwięk wyskakującego błędu „Gra się zawiesiła - FATAL ERROR” i gra się nawet wtedy, gdy nie została uruchomiona rzadko gram w ETS2MP. Nigdy wcześniej z tego co pamiętam nie miałem żadnych problemów z MP aż do teraz :(  . Próbowałem wszystkich dostępnych rozwiązań na forum usuń wszystko TruckersMP ETS2 Steam, czyściłem zarejestrowane, robiłem skanowanie pliku plików przez cmd :, sprawdziłem spójność plików zrobionych zrobiłem wszystko co znalazłem na forum do rozwiązania problemu, ale zawsze był taki sam Oczywiście normalnie gra działa bez żadnego zarzutu tylko z MP jest problem Chciałbym również obejmować, że mój znajomy ma identyczny problem jak ja. Wiem, że na forum są podobne zapytania ale tamte rozwiązania u mnie się nie sprawdzają :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.