Jump to content
RedPiggy

[WEB] Jak stáhnout data mého účtu

Recommended Posts

Jak získat a stáhnout data Vašeho TruckersMP účtu na webu...

 

Ahoj, vítejte v tomto návodu o tom jak můžete získat kopii svých dat na TruckersMP stránce. Tyto informace Vám poskytnou širší pohled na podrobnosti ohledně Vašich banů, požadavků, Data o souhlasu s pravidly a mnohem více.

Vytvoření souhrnu Vašich dat...

Pusťme se do toho. Jako první zamíříme na TruckersMP stránku. V pravém horním rohu uvidíte svou přezdívku. Klikněte na Vaši přezdívku a objeví se rozbalovací seznam. Vyberte Settings. (Stejné jako v GIFu níže)
 

Quote

dca27f0c9f5f9fe91f59e1982ba208d8.gif

 

Jako další se vám objeví stránka podobná této:
Jakmile se objeví, vyberte Account Settings.

Quote

48ff5dc9816d495c92a73d55ccd0730f.png

 

 

Jakmile se tato stránka načte, posuňte se na spodní část stránky a objevíte sekci Account Data. Klikněte na Generate Data Dump. (Viz. níže)

Quote

4adc82e4405cfe1c6a7132bda8bc47d8.png

 

Jakmile na toto tlačítko kliknete, tak se Vaše stránka obnoví zpět na vrch stránky. Posuňte se opět dolů a zde by jste měli mít tuto Account Data sekci.

Quote

c0917782814fde961ca0f5a606147007.png

 

Po krátké chvíli opět pomocí F5 obnovte stránku. Vraťte se zpět do sekce Account Settings a uvidíte stav vašeho souhrnu dat. Klikněte na malé modré logo a váš souhrn dat bude stažen.

Quote

a6e00477b7616092d2d5d117d11429da.png

Gratuluji. Právě jste stáhli kopii dat z Vašeho účtu. Tyto data se budou skládat z .json souboru, který musíte zkopírovat a vložit do .json prohlížeče, aby jste byli schopni ze souboru mnohem přehledněji číst.

 

Stažení Vašeho souhrnu dat a jeho čtení...

Zamiřte na stránku http://jsonviewer.stack.hu/. Jakmile se budete nacházet na této stránce, běžte na místo kam jste stáhli váš .json soubor a pokuste se ho otevřít. Možná budete vyzvání, aby jste si vybrali program pro otevření souboru. Pokud toto nastane, vyberte POZNÁMKOVÝ BLOK. Jakmile se poznámkový blok otevře, ZKOPÍRUJTE a VLOŽTE všechen text do online json prohlížeče a přepněte z módu "text" na mód "Viewer". (Jako v ukázce níže)

 

Quote

ffe2810a486be89cdbba0f963e58b557.gif

 

Nyní jste schopni se ve Vašich datech orientovat. K dispozici budete mít data jako jsou Vaše Bany, informace o profilu, předchozí přihlášky do týmu, Termíny, kdy jste použili chat a kdy jste se připojili do hry, na jaký server jste se připojili a další data o Vašem účtu. S těmito daty můžete naložit jak uznáte za vhodné a můžete si je uchovat. Pamatujte ale na to, že každá změna na Vašem účtu znamená, že aktuální verze Vašeho souhrnu dat musí být znovu stažena, aby obsahovala tato nová data. Nová data se mohu skládat z vytvoření požadavku, změny informace na profilu, aktualizace DLC a z Vašeho nového banu, zkrátka kdykoli by nastala změna.

 

Smazání souhrnu dat...

 

Jakmile budete hotovi, budete možná chtít Vaše data okamžitě odstranit. TruckersMP souhrn dat smaže 48 hodin po vytvoření. Pokud chcete, máte tu možnost je smazat. Pro jejich smazání jednoduše klikněte na ČERVENÉ TLAČÍTKO KOŠE a Váš souhrn dat bude smazán. (Jako v příkladu níže)
 

Quote

e9ba3a133f23ca3767787d1efb4e054c.png

 

To je všechno! Teď jste snad expert ve Vytváření, Stahování, Čtení a Mazání Vašich dat. Pokud budete mít jakýkoli problém, neváhejte a kontaktujte MĚ @DJ Jefferz nebo zamiřte na podporu TruckersMP a vytvořte si požadavek.

 

Šťastnou jízdu!

 


Původní příspěvek byl vytvořen @DJ Jefferz. Děkujeme! (The original post was made by @DJ Jefferz. Thanks!)
--> Zobrazit původní příspěvek

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...