Jump to content

Zegary są całe czarne


Recommended Posts

Witam serdecznie .Może chociaż tutaj ktoś będzie mi w stanie pomóć. Otóż problem jest taki że w interiorze zegary zrobiły mi się czarnę,a naciśnięcie przycisku "I" powoduje natychmiastowe wywalenie do pulpitu gry.Testowane za równo na singlu jak i na multi,z modami i bez i problem dalej występuje.Załączam gamelog.Pozdrawiam.

game.log.txt

Link to comment
Share on other sites

00:12:39.443 : <ERROR> [fs] Failed to open file '/model/skybox/rgm_n3.tobj' in the read_only mode.
00:12:39.443 : <ERROR> [resource_task] Can not open '/model/skybox/rgm_n3.tobj'
00:12:39.443 : <ERROR> [fs] Failed to open file '/model/skybox/rgm_n2.tobj' in the read_only mode.
00:12:39.443 : <ERROR> [resource_task] Can not open '/model/skybox/rgm_n2.tobj'

 

Spróbuj zrobić spójność plików.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @::P@tRyKFH::

 

Próbowałeś zweryfikować spójność plików gry w bibliotece steam? 

Poniżej napiszę jak to zrobić,

Aby zweryfikować pliki gry, musisz otworzyć Launcher Steam. Następnie przejdź do swojej biblioteki i kliknij prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2.

Po wykonaniu tej czynności otwórz Właściwości i przejdź do plików lokalnych. Po pomyślnym dotarciu na miejsce kliknij „Sprawdź spójność plików gry..." i poczekaj, aż Steam to zrobi. Możesz otrzymać nowe pobieranie po zakończeniu działań Steama.

 

Pozdrawiam,

szykaro23

TruckersMP Game Moderator

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj 

 

W związku z tym, że ten temat jest nieaktywny od dwóch tygodni , przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, napisz mi prywatną wiadomość na forum z prośbą o przywrócenie tematu lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu support

 

Z poważaniem,
BoSsik2 
TruckersMP Translation Manager

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.