Jump to content
Sign in to follow this  
next7

TruckersMP'de Bahar!

Recommended Posts

Merhaba Kamyoncular!

Bildiğiniz gibi, daha önce TruckersMP’de Grimes Winter Weather Mod’u destekledik. Bugün, sadece Euro Truck Simulator 2 için uygun olan Grimes Spring Weather Modu’nu (Bahar Havası Modu'nu) da destekleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu modu sunucularımızda kullanmak için yapmanız gereken birkaç adım vardır. Mod yapımcısının isteğine göre, bunu Kış Modu'nu desteklediğimiz şekilde destekleyeceğiz.

Bu modun nasıl yükleneceği ile ilgili tüm bilgileri knowledge base’de (bilgi tabanında) bulunan Bahar Modu nasıl kurulur? yazısında bulabilirsiniz.


Önceki sürümlerde olduğu gibi, Bahar Modu isteğe bağlıdır ve herhangi bir sunucumuzda zorunlu olarak kullanılması gerekmemektedir. Resmi olarak destekleyeceğimiz Bahar Modu için iki farklı eklenti vardır: The darker night skies (Daha karanlık gece/gökyüzü) ve Default HDR (Varsayılan HDR). Eklenti, ProMods ile uyumlu olduğu için bu sunucularda da kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, soğuk kıştan daha sıcak bahar havalarına geçiş yaptığımız için, Kış Modu desteğini devre dışı bırakacağız. Yakında çoğunuzu yollarda görmeyi umuyoruz!

TruckersMP Takımı olarak bahar boyunca hepiniz için en iyisini diliyoruz.

--> Ana sayfada görüntüle

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...