Jump to content
Sign in to follow this  
RedPiggy

Jaro v TruckersMP!

Recommended Posts

Zdravíme Vás!

 

Jak jste si jistě všimli, na TruckersMP jsme dříve podporovali Grimesův Winter Weather Mod. Dnes Vám s radostí oznamujeme, že naši podporu budeme rozšiřovat i na Grimesův Spring Weather Mod, ale pouze pro Euro Truck Simulator 2.

 

Aby jste tuto modifikaci mohli používat na našich serverech, musíte následovat pár kroků. Na přání vývojáře modifikace budeme tuto modifikaci podporovat stejným způsobem, jako jsme podporovali jeho Winter Weather Mod.

 

Všechny informace na to jak nainstalovat modifikaci můžete najít v našem článku ve znalostní bázi Jak nainstalovat Spring Mod

 


Jako u předchozích vydání bude i u tohoto Spring mód volitelný a nebude vyžadován na žádném z našich serverů. K Spring módu jsou také k dispozici dva doplňky, které budeme oficiálně podporovat: Tmavší noci a výchozí HDR. Tato modifikace je také kompatibilní s ProMods, takže ji můžete používat i na serverech ProMods.

 

 

Dodatečně k tomuto přechodu z chladné zimy do teplejšího jara budeme vypínat podporu Winter Weather Módu. Doufáme, že mnoho z vás brzy potkáme na silnicích!

 

 

Během jara Vám všichni z TruckersMP týmu přejeme jen to nejlepší. :tmp:

 

--> Zobrazit příspěvek na domovské stránce

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...