Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Profil.


Recommended Posts

Chodzi mi o profile w grze. w listopadzie 2017 roku mialem konto z profilem w grze na ktorym mialem wszystkie miasta odkryte, ciezarowki itp. Wtedy postanowilem sformatowac komputer. Wszystko zostało usunięte. Dzisiaj pobrałem ponownie ETS2 ale zobaczyłem ze nie mam swojego starego profilu chyba z 30 lvl jak dobrze pamietam... ale musze grac od nowa ? 

Chciałbym sie dowiedzieć czy gdzies ten moj profil jest zapisany i mogę go odzyskac ?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, cherry4321 said:

Chodzi mi o profile w grze. w listopadzie 2017 roku mialem konto z profilem w grze na ktorym mialem wszystkie miasta odkryte, ciezarowki itp. Wtedy postanowilem sformatowac komputer. Wszystko zostało usunięte. Dzisiaj pobrałem ponownie ETS2 ale zobaczyłem ze nie mam swojego starego profilu chyba z 30 lvl jak dobrze pamietam... ale musze grac od nowa ? 

Chciałbym sie dowiedzieć czy gdzies ten moj profil jest zapisany i mogę go odzyskac ?

Witaj @cherry4321
Jeżeli masz wszystkie DLC do ETS'a mogę ci podesłać mój profil z ETS'a lub po prostu zacząć grę od nowa :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj 

 

W związku z tym, że ten temat jest nieaktywny od dwóch tygodni , przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, napisz mi prywatną wiadomość na forum z prośbą o przywrócenie tematu lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu support

 

Z poważaniem,
BoSsik2 
TruckersMP Translation Manager

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.