Jump to content
  • 0

Ban durumum

mertt_ali

Question

Aynı günde 2 farklı kişi tarafından report edilip bir banım sürüyorken ikinci banı yedim.Banlarımın dolma süresinin üzerinden bir kaç gün geçti.Profilime baktığımda sadece 1 tane yeşil nokta görünüyor.Şimdi ben burada iki ban mı yedim yoksa zaten banım sürerken bidaha ban yediğim için bu tek ban olarak mı kabul edildi ?

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba.

Bildiğim kadarıyla aynı anda iki kişi sizi raporladıysa banınıza iki kişinin yolladığı videolar yerleştirilir. Bahsettiğiniz yeşil nokta ise banınızın aktif olduğu anlamına gelir.

Saygılarımla.

• 0

Anladım lakin benim demek istediğim şu:1. kişiden 7 günlük ban 2. kişiden de 3 günlük ban yedim.Toplama vurunca 10 gün oluyor.Şimdi sormak istediğim şey bu iki ban 10 günlük tek ban olarak mı kabul ediliyor(aynı anda banlandığım için) yoksa 2 ayrı ban mı sayılıyor.Yeşil noktanın aktif anlamına geldiğini biliyorum.Ama 2 ayrı yeşil nokta yok tek yeşil nokta var.Bu da benim sadece 1 banım olduğu anlamına mı geliyor ?

• 0

tekrar merhaba. eğer bir tane ban gözüküyorsa ve o ban da bir den çok video varsa o ban tek bir ban olarak kabul edilir.

örnek resim: IbK01i.png

gördüğünüz gibi. örnek resimde bu banı yiyen kişinin banında 3 video linki var. ancak 1 ban gözüküyor. bu tek ban sayılır. sizin dediklerinizden anladığım kadarıyla sizdede 2 video linki var ancak tek ban gözüküyor. eğer durum böyleyse tek ban sayılır.

saygılarımla.

• 0

Merhaba,

Tek yeşil nokta varsa 1 adet banınız var anlamına geliyor. Reason kısmında da iki reportun video/resim linki vardır muhtemelen. Expires tarihi banınızın bitiş tarihi. Banlana tarihinizden banın bitiş tarihini çıkartarak toplam kaç gün ban yediğinizi öğrenebilirsiniz.

Saygılarımla,

#MadFoX

• Thanks 1

• 0

Merhaba!

Hafızamda, aynı anda birden fazla rapor alınırsa, ban kaydının kanıt bölümünün ek olarak kanıt olarak eklendiğini biliyorum.

Başka bir deyişle, yasağın bir olması bekleniyor.

Genel olarak, raporlama yaparken, zaten yasaklanmış olan kullanıcılar yalnızca "ekstra kanıt" olarak kabul edilecektir.

Bu benim görüşüm sonsuza dek.

Kind Regards,

Chemistry

• Thanks 1

Chemistry_TMP

TeamAudi Project Manager

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.