Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Takıma Kabul Edilme

CagriTR4

Recommended Posts

Merhaba @CagriTR4,

Öncelikle başvurunuzda iyi şanslar diliyorum, umarım kabul edilirsiniz. Başvurunuzdan, ve gereksinimleri karşıladığınızdan eminseniz, endişelenmeniz gereken herhangi bir şey yoktur. Belki bir ay, belki 2 ay, belki 1 aydan bile kısa sürede cevap alabilirsiniz. Bu konuda kesin ve net bir bilgi de maalesef yoktur.

Yani sadece sabretmeniz bütün sorununuzu çözecektir.

İyi günler/akşamlar/geceler diliyorum.

• Like 1

🇺🇸 Kind regards / 🇹🇷 Saygılar,

Rowiera

TruckersMP | Game Moderator

Merhaba @CagriTR4,

Eğer bekleme listesine alındıysanız veya şuan inceleme aşamasındaysanız bunun ne zaman sonuçlanacağı belli değildir; birkaç gün de sürebilir, birkaç ay da. Şuan personel ihtiyacı olmayabilir veya sizi bir süre gözlemlemek istiyor da olabilirler. Bu tarz örnekler çoğaltılabilir. Yapmanız gereken tek şey sabırla beklemek olacaktır.

İyi günler dilerim...

• Like 1

TIRCI

Bu sadece sabıra kalmış birşey, sabırla bunu bekliyeceksin. tam olarak ne kadar bekletirler bir bilgim yok fakat benimde event team başvurum var ve 10 şubattan beridir "Under Review". bundan sonra detaylı bilgi olarak sonuç verecekler sana. ☺️

Selamlar, sorunuz için teşekkür ederiz.

Ve cevapları doğrultusunda, üyemize ve takım arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Eğer bu cevaplar sizin sorunuzu yanıtlayabildiyse veya başka bir sorunuz varsa tekrardan yazmaktan çekinmeyiniz. 

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

• Like 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.