Jump to content
Sign in to follow this  
RedPiggy

Aktualizace systému VTC #2

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravíme Vás, VTC představitelé,

 

Dnes s radostí oznamujeme že na našem VTC Systému nastane pár změn. Jelikož nasloucháme Vaší zpětné vazbě, budeme do našeho systému přidávat nový obsah a také aktualizovat ten starý.

 

Představujeme systém Validace:

 

Do našeho systému zavádíme novou hodnost, která bude sloužit k rozpoznávání snaživých VTC, která ale ještě nedosahují na požadavky pro Verifikaci a podobně. Toto je dodatečné ujištění aby tolik VTC nebylo limitováno našim systémem.

 

Co tato hodnost představuje pro mé VTC?

 

Bude obsahovat funkce podobné těm, které v našem systému již existují, ale v omezené podobě tak, aby ji nešlo zaměnit s Verified hodností.

Hodnost Validation je cílena jako menší status, který ale stále může být prospěšná VTC, aby mohli více vyčnívat z komunity, jelikož si všímáme, že ne všechny VTC jsou schopna dosáhnout hodnosti Verified a že v našem systému neexistuje žádná jiná forma uznání pro tyto ostatní VTC.

 

Jaké jsou požadavky pro získání Validace?

 

Pro Validaci musíte splnit následující kritéria na Vaší stránce VTC:

 • Nejméně deset členů
 • Alespoň pět příspěvků v novinkách, ze kterých alespoň jeden musí být novější než jeden měsíc.
 • Profesionálně vypadající VTC stránka s patřičnými informacemi vyplněnými naskrz všemi sekcemi. (Pravidla, požadavky, informace, logo a slogan)
 • Funkční a profesionálně vypadající webová stránka, která návštěvníky informuje o čem VTC je a obsahuje stránku s kontaktem, kde se nachází odkaz na Discord, TeamSpeak nebo Slack. Můžete využívat i jiné komunikační programy, ale stránka musí obsahovat alespoň jeden z dříve zmíněných.

Jaké jsou výhody validace?

 • Představení VTC skoro na vrcholu stránky vyhledávání poté, co někdo zadá vaše kritéria
 • Pozlacené VTC jméno na vyhledávací stránce a při prohlížení stránky VTC
 • Role VTC Leader na našem Oficiálním Discordu

Jak si požádám o validaci mého VTC?

 

Tento proces je stejný jako při verifikace, musíte zamířit do našeho systému zpětné vazby zde a vytvořit si požadavek do kategorie "VTC". Jakmile tak učiníte, jeden z Community Managerů si převezme Váš požadavek, vyhodnotí ho a zašle Vám výsledek. Pokud se chcete dozvědět více informací o Validaci, zamiřte prosím k článku v naší znalostní bázi zde, který vše vysvětluje více dopodrobna.

 

Aktualizace požadavků Verifikace:

 

Po zhodnocení zpětné vazby komunity, která se týkala požadavků pro verifikaci, jsme změnili nějaké požadavky. Tyto změněné požadavky můžete najít zde:

 • Vaše VTC MUSÍ ve VTC systému mít alespoň 20 novinek z kterých 3 nesmí být starší než měsíc. Tyto příspěvky nesmí sdílet stejné informace, například nemůžete publikovat jen informace o Vašich týdenních událostí, musíte zasílat také jiné novinky.
 • Vaše VTC MUSÍ za měsíc zorganizovat alespoň 1 soukromý konvoj, 1 veřejný konvoj a účastnit se měsíční oficiální TruckersMP události.

Snížili jsme počet novinek (těch který nesmí být starší než měsíc) z pěti na tři.Chápeme že některá VTC si myslí že nemají dostatek obsahu na publikování a že některá VTC odesílaly podobný/zbytečný obsah aby tento požadavek získaly. Proto jsme toto pravidlo změnili tak, aby obsahovalo fakt, že na stránce Vašeho VTC musíte mít rozmanité novinky.

 

Společně s tímto pravidlem jsme také změnili pravidlo týkající se událostí. Před touto změnou požadavek zněl, že musíte zorganizovat jednu soukromou událost a účastnit se jedné veřejné události (Ať už oficiální TruckersMP události či organizované komunitou). Toto pravidlo jsme rozšířili aby obsahovalo jednu oficiální TruckersMP událost A organizování jedné veřejné události měsíčně.

 

Co si o tom myslíte?

 

Chcete nám podat zpětnou vazbu ohledně těchto změn? Pokud ano, zamiřte prosím na náš systém zpětné vazby zde a vytvořte si požadavek do Community Management kategorie. Neustále hledáme nové způsoby jak vylepšit naše služby, takže nás Vaše myšlenky velice zajímaj.

 

S pozdravem,

TruckersMP Community Management

-> Zobrazit příspěvek na domovské stránce

Edited by B&Č Transport RedPiggy
Úprava formátování (Edit of formatting)
 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...