Jump to content

Konwój organizowany przez Chudyy oraz MTD Logistics pt. ,,Master Truck, łączymy ludzi..."


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzień Dobry bądź dobry wieczór, jak pewnie to czytasz dnia 28 maja 2020 roku mnie już nie ma w firmie Quality Logistics. Odszedłem z przyczyn prywatnych, jednak że konwój się odbędzie dnia 27 czerwca jak to było ustalone przy pomocy z firmą MTD Logistics .Bardzo dziękuje każdej firmie  która pojedzie w tym konwoju to dla mnie będzie zaszczyt żeby poprowadzić tak duży na skale osób konwój. Bardzo dziękuje firmie Quality Logistics za dwa spaniałe lata których pewnie do końca życie nie zapomnę oraz życzę dalszych sukcesów w naszej wirtualnej społeczności TruckersMP. W najbliższym czasie pojawią się ustawienia, mapy przejazdów poszczególnych grup. Do zobaczenia na konwoju !. 

  • HaulieCry 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aktualizacja 17.06.2020r.- Temat został wypełniony miejscami rozpoczęcia konwoju oraz zakończenia, zostały podane grupy wraz z załogą pilotów oraz ustawieniami firm i przydzielonymi kanałami na CB radiu. Jeśli zauważyłeś/aś jakieś jakiś błąd lub niedociągnięcie proszę o pisanie na priv. Tyle ode mnie do zobaczenia na konwoju !. :)

 

Ang.

Update 17.06.2020.- The topic was filled with places of convoy start and end, groups with pilots were given as well as company settings and assigned channels on CB radio. If you notice any error or deficiency please write on priv. So much for me to see the convoy!. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.