Jump to content
  • 0

Problem ze znikającym zleceniem/ładunkiem/naczepą.


Ethanxx

Question

Witam. Otóż mam problem ze znikającym ładunkiem. Jest sytuacja, że wywracam się np. na rondzie tak jak to miało miejsce dzisiaj i chce wczytać zapis sprzed może 2 min. Nie przenosi mnie tak gdzie powinno tylko dalej leżę wywrócony na bok. Więc muszę się teleportować do klucza i co ? Już przy wczytywaniu gry piszę mi ''Wolny jak ptak'' i po zrespieniu się nie mam naczepy a zlecenie zostaje anulowane... Jest to naprawdę wnerwiające i odechciewa się grać. Zostaję mi się 100km do końca i wywracam się na zakręcie czy gdziekolwiek indziej i dupa :( Proszę o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć @Ethanxx

Dzieje się tak ponieważ poruszasz się z ładunkami zewnętrznymi (World of Trucks). Każdorazowe przeniesienie się do serwisu (f7+enter) skutkuje anulowaniem obecnego zlecenia zewnętrznego. Zostało

to wprowadzone jakiś czas temu między innymi aby gracze nie skracali sobie drogi pozostałej do końca trasy.

Dodatkowo podczas jazdy z tymi zleceniami twoja pozycja na mapie jest zapisywana na bieżąco na serwerze. W przypadku utraty połączenia lub wczytania save i tak przywracana jest ostatnia lokalizacja.

Aby uniknąć problemów (znikająca naczepa/brak możliwości kontynuowania jazdy po wywrotce) polecam dwie możliwości:

  • jeździć wolniej, ostrożniej z ładunkami zewnętrznymi
  • korzystać ze zleceń dostępnych w Rynku Przesyłek

Pozdrawiam

MarkON

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj,

 

Dzieję się tak, kiedy bierzesz zlecenie zewnętrzne (World of Trucks). Ładunki te synchronizowane są z serwerem Wotr. Oznacza to, że jeżeli wczytamy zapis, i tak przeniesie nad do ostatniego miejsca.

Dodatkowo, zlecenia world of truck automatycznie się anulują po teleportacji do serwisu, garażu itd. 

TruckersMP nie stoi za world of trucks, w związku z tym nie mamy wpływu na to jak ta usługa działa.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Game Moderator

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.