Jump to content

Es saņēmu liegumu, ko man tagad darīt?


M I S K A

Recommended Posts

 

Sekojiet šai pamācībai zemāk lai zinātu, ko varat un ko nevarat darīt saistībā ar savu liegumu.

 

Pirmais solis - Apzinaties lieguma iemeslu
Ir svarīgi saprast lieguma iemeslu. Neaizmirstiet pārskatīt visu sniegto informāciju, kas saistīta ar Jūsu liegumu. Dodieties uz savu profilu un pārskatiet savu liegumu, piemērs var tikt skatīts zemāk.
spacer.png
Lieguma piemērs

 

Jūs redzat kurš izsniedza liegumu, kādēļ saņēmāt liegumu un lieguma ilgumu.

 

Saistībā ar jauno liegumu izsniegšanas procedūru, ceturtais, piektais un sestais liegums būs ilgāks nekā pirmie trīs liegumi. Tas var rezultēties maza pārdarījuma scenārijā, kur lieguma ilgums var būt viens līdz trīs mēneši, vai pat mūžīgs liegums. Tādēļ esat uzmanīgi un nesaņemiet liekus liegumus. Izvērstāka informācija var tikt atrasta šeit.

 

Otrais solis - Izprotiet lieguma iemeslu
Jūs saņēmāt liegumu, tagad Jums ir jāsaprot vai liegums ir bijis pamatots vai negodīgs. Līdz ar autorizāciju mūsu mājaslapā, Jūs apzināties un piekrītat mūsu noteikumiem. Tas nozīmē, līdz ar modifikācijas izmantošanu, Jūs piekrītat noteikumiem un sankcijām, ja tos pārkāpjāt.
Ja apzināties ka pārkāpāt noteikumus, atliek vien gaidīt līdz liegums beigsies. Jūs pārkāpāt noteikumu, Jūs pieķēra, diskusijas beigas.

 

Tomēr, ja Jūsuprāt, liegums nav bijis pamatots, Jums ir iespēja izveidot lieguma anketu. Lieguma anketas izveidošana dod iespēju paskaidrot savu skatījumu situāciju administratoram, kurš Jums izsniedza liegumu. Lieguma anketas izveidošana nenozīmē lieguma automātisku noņemšanu, tikai veidojiet lieguma anketu, ja uzskatāt, ka liegums nav bijis patiess, ņemot vērā informāciju no Jūsu skatapunkta. Nav jēga veidot anketu, ja esat acīmredzami un neapstrīdami vainīgs.

 

Trešais solis (nav obligāts) -Izveidojiet lieguma anketu
Esiet atjautīgs un izveidojiet anketu, kas ir labi noformēta un paskaidrota. Iekļaujiet pierādījumus no sava skatapunkta, kas pierāda ka liegums izsniegts nepamatoti.

Daži iemesli, kādēļ liegums var tikt noraidīts:

  • Jūs melojat, klāstat faktus, kuri nav patiesi
  • Nav pierādījumu, kas pastāv par Jūsu taisnību
  • Jūs neesat laipns, neizrādat nekādu cieņu pret administrāciju
  • Piemēslojat lieguma sistēmu pēc lieguma anketas noraidīšanas
  • Administrators nav pārliecināts Jūsu teiktajam / sniegtajam

 

Lielākoties, ja esat godīgs un izveidojiet patiesu anketu, lieguma anketa tiks pieņemta. Jūsu anketa tiek pieņemta un liegums tiks anulēts.

 

Ja vēlaties tikai redzēt ar lieguma saistītos pierādījumus, kas vērsti pret Jums, to drīkst arī atsevišķi pieprasīt.

 

Ceturtais solis (nav obligāts) - Liegums tiek anulēts, bet es nepiekrītu apgalvotajam!
Var būt aktuāli ka anketa tiek noraidīta, iemesls vienmēr būs minēts anketā. Bet es nepiekrītu ar gala lēmumu, ko man tagad darīt?
Lūdzu sniedziet pamatotu un laipnu atskaiti {šeit](https://truckersmp.com/feedback). Sniedziet pietiekamu informāciju savā anketā, lai projekta menedžeris spētu to viegli pārskatīt un izsprast situāciju. Līdz ziņa ir nosūtīta, Jums ir jāgaida līdz saņemsiet atbildi. Ziņu piemēslošanas gadījumā, process netiks pāatrināts. Tas var aizņemt laiku, jo projekta menedžeri bieži ir ļoti aizņemti.

 

Svarīgi! - Ko nedarīt...
Neveidojiet foruma rakstus / statusa atjauninājumus, kas saistīti

  • administrācija, kas neveic savu darbu pietiekami labi
  • neieredzot administrācijas darbu, liegumu sniegšana pret cilvēkiem, kas esot godīgi un ignorējot troļļus
  • jūsu liegums, un kādēļ to vajadzētu anulēt
  • viss, kas saistīts ar Jūsu liegumu kopumā

 

Neizsūtiet draudzības uzaicinājumu Steam adminstrācijas biedriem, kopš tas rezultēsies bloķēšanā. Jūs varat spriest par liegumu savā sniegtajā anketā.
Nepublicējiet statusu atjauninājumus administratoru profilos.

Neveidojiet atbalsta anketas (support tickets) lieguma anketas publicēšanas vietā. Support Team nespēj anulēt liegumus.

 

Biežāk uzdotie jautājumi
Kāds ir saņēmis liegumu par līdzīgu iemeslu, bet lieguma ilgums ir atšķirīgs. Kā tas var būt iespējams?
Katra situācija ir citādāka, un to var izskatīt citādāk, ņemot vērā noteikto administratoru. Administratori arī pārskata Jūsu lieguma vēsturi pirms lieguma izsniegšanas, tas var rezultēties atšķirīgā lieguma ilgumā.

 

Esmu saņēmis liegumu ETS2:MP, bet nevaru spēlēt ATS:MP
Šis ir viens tīkls, kurš sedz abas modifikācijas. Jums ir 1 profils abām spēlēm. Ja esat saņēmis liegumu ETS2:MP, arī saņemsiet liegumu ATS:MP un otrādi.

 

Neesmu laimīgs par gala lēmumu pēc noteiktā administratora ieskatiem, ko tagad varu darīt?
Droši iesniedziet anketu šeit.
Lūdzu pārskatiet zemāk minēto foruma ierakstu plāsāki izvērstai informācijai:

 

Es saņēmu mūžīgu liegumu sava lietotājvārda dēļ, vai tas pat ir godīgi?
Tas ir iespējams ka saņemsiet mūžīgu liegumu sava lietotājvārda dēļ. Kā arī profila bilde, spēles TAG vai numurzīme var arī būt iemesls. Lietotāji par to tiek brīdināti iepriekšēji, bet lieguma izsniegšana var notikt, ņemot vērā ento sūdzību saņemšanu no vairākiem lietotājiem. Jums vienkārši ir nepieciešams nomainītg savu lietotājvārdu, profila bildi, TAG vai numurzīmi un iesniegt lieguma anketu ar paskaidrojumu, ka problēma ir vērsta par labu. Ja tā ir profila bilde, to administrācija pati spēs pārskatīt, bet citos gadījumos ir nepieciešams iesniegt pierādījumus. Ja liegums nav saistīts ar ceturto, piekto vai sesto noteikumu, liegums tiks anulēts un spēsiet spēlēt atkal.

 

Ņemot vērā manu liegumu, liegumam vajadzētu jau sen beigties, bet esmu joprojām ietekmēts?
Laiks ir minēts zem UTC, tādēļ ir nepieciešams pielāgot laiku pēc savas laika zonas.

 

Kādēļ es saņēmu liegumu bez pierādījumiem?
Pierādījumi tiks pievienoti pēc lieguma sniegšanas kopš esam vēl aizņemti ar citu situāciju pārvaldīšanu. Jā vēlaties pārliecināties, ka liegums ir patiess, Jūs varat iesniegt lieguma anketu ar lieguma pierādījumu pieprasīšanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.