Jump to content

System punktów VTC


S-Łabiak

Recommended Posts

Witajcie!

Ostatnio myślę nad założeniem własnej virtualnej firmy do ets'a. Jednak zanim to się stanie chciałbym wiedzieć - Czy istnieje jakaś strona internetowa która umożliwiałaby mi dodawanie kierowcom punktów?

Mam tutaj na myśli punkty w stylu za konwój, przejechaną normę, dobra jazda podczas konwojów itd.

 

Z góry przepraszam jeżeli źle zamieściłem post.

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie możesz to zrobić w Excelu albo w Arkuszach Google jeżeli chodzi o same punkty. Wystarczy tylko podstawowa wiedza nt. w/w programów i trochę wyobraźni przy tworzeniu arkuszy.

Robienie takiej strony to nie taka prosta i tania rzecz, licz się z wydatkami około 500zł za robociznę (lub więcej) + koszty utrzymywania hostingu i domeny (w zależności gdzie będziesz to miał i ile byś chciał miejsca na taki system). 

  • Like 1

Blue-Trans Spedition ...i gra gitara!

ZAPRASZAMY DO FIRMY ==> (Wizytówka firmy na stronie TruckersMP) -> (Forum firmowe - rekrutacja)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, najprościej w arkuszu Googla takie coś zrobić. Kilka funkcji by się samo sumowało i pokazywało czy zaliczony dany okres (czy kierowca miał dość punktów czy nie) i będziesz miał gotowe. Dla wprawnej osoby kwadrans roboty, dla niewprawnej godzinka czytania pomocy i testowania jak działają funkcje. Polecam spróbować samemu, nie jest to nic trudnego, a funkcje w arkuszach kalkulacyjnych nieraz Ci się w życiu przydadzą, więc warto je znać (o ile jeszcze ich nie znasz).

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Chev locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.