Jump to content
Sign in to follow this  
Hurricane.

Forum VTC bölümlerinin kaldırılması

Recommended Posts

Herkese merhaba,

 

Sanal Taşımacılık Şirketleri (VTC), insanların TruckersMP'yi oynamalarının büyük bir nedenidir. Başkalarıyla oynamak, tırlar hakkında tartışmak, konvoy yapmak ve arkadaş edinmek. VTC'leri İngilizce VTC bölümümüzde veya diğer dil VTC bölümlerinde bulabilirsiniz.

 

İngilizce bölümü yıllar önce oluşturuldu ve orada 9000'in üzerinde gönderi var. Yeni bir VTC bulmaya çalışan ve uygun bir genel görünümü olmadığı için başarısız olan kullanıcılardan çok sayıda geri bildirim aldık. VTC bölümünde kendi VTC reklamlarını yapmak isteyen fakat mevcut gereksinimlerimiz kabul etmeyen insanlardan da geri bildirim aldık.

 

Geri bildiriminiz bizim için önemli. 2019'da, websitemizde yeni VTC sistemini başlattık. Şu anda 7000'in üzerinde VTC kaydoldu ve 23000'in üzerinde bir VTC üyesidir. Bu çok fazla! VTC sistemine website ve oyun ile ilgili daha fazla özellik ekleme planlarımız var.

 

Website sistemi, VTC'lerin kendilerini isim, slogan, logo, açıklamalar, gereksinimler, kurallar ve daha fazlasıyla tanıtmalarına olanak sağlar. Duyduklarımıza göre, bu sistem forum bölümlerinden daha iyi.
Bütün VTC bölümü forumlarını 2 Şubat 2020'de arşivleyeceğiz. Bir VTC'niz varsa ve sistemimizde henüz bir VTC oluşturmadıysanız: Buradan nasıl yapacağınızı öğrenin. VTC sahipleri, minimum gereksinimleri karşılıyorlarsa VTC'lerinin reklamını Discord sunucumuzda yapabilirler. Kısa süre içinde bir kural güncellemesi yayınlanacak.

 

Büyük VTC'ler doğrulama için başvurabilir ve daha fazla özellik ve daha iyi görünürlük elde edebilirler. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Gereksinimler bu ayın sonunda güncellenecektir.

 

Bu güncellemeyle ilgili bir sorularınız, önerileriniz veya genel bir geri bildiriminiz varsa, buradan feedback sistemimizi kullanarak bizimle iletişime geçin.

 

Saygılarımızla,
-TruckersMP Topluluk Yönetimi

 

--> Gönderiyi ana sayfada görüntüle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...